Other lots in this auction
-
#428
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catalogue.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#183
Een replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap in een toren.
Une réplique d’une pièce de maîtrise d’un escalier en colimaçon en bois dans une tour.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 260/300 -
#740
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis de Caucase en laine noué main.No longer availableDim. 195 x 100 cmEstimate: € 40/70 -
#145
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 196 x 126 cmEstimate: € 80/120 -
#91
“Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Genummerd exemplaar: 212/700. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1924.
”Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Exemplaire numéroté: 212/700. Van Dieren & Co. Anvers, 1924.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#389
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een aperitiefschotel, twee drageoirs, een olie- en azijnstelletje (licht beschadigd), een vaas, een asbak van Val St. Lambert en vijf fluitglazen. (Enkele voeten beschadigd
Un lot de cristal incolore, comprenant un plateau apéritif, deux drageoirs, une garniture de table ( huile et vinaigre), un vase, un cendrier Val St. Lambert et cinq verres flûtes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#327Limoges, France
Een coupe op voetjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une coupe sur pied en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#49Mennings
“Koe”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Munnings.
”Vache”. Huile sur panneau. Porte une signature: Munnings.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#727
Een paar houten drums. Zaïre.
Une paire de tambours en bois. Zaïre.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 40/60 -
#20
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 ct, initiales.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 150/250 -
#491
“Zittende Boeddha.” Ivoren beeldje op sokkel.
”Bouddha assis”. Une statue en ivoire sur un socle.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 120/200