Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Oosters karpet van wol met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Beloutch

Oosters karpet van wol met geometrisch motief. Handgeknoopt.

Tapis oriental en laine à motif géométrique. Noué à la main.
Dim. 150 x 85cm
SKU: 2405220660.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #660
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Beloutch

  • #646
    Beloutch

    Oosters karpet van wol met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis oriental en laine à motif géométrique. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 134 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #71
    Val Saint-Lambert

    Kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #402

    “Pijproker met strohoed”. Houtskool op papier. Zonder signatuur.

    "Fumeur de pipe avec chapeau de paille". Fusain sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89
    Gerard Jr. Cox
    Period: 1902-1982

    “Meertje aan de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    "Lac sur la lande". Pastels sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 41 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191
    Val Saint-Lambert

    Een paar kleine vazen met vierkante voetstukken van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd en met een vergulde en gegivreerde fries op de buik. Gemerkt onderaan en met label.

    Une paire de petits vases à bases carrées en cristal taillé en partie bleu dans la masse et présentant une frise dorée et dorée sur la panse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #213
    Christofle, France

    “Alexandre”. Een paar kandelaars van verzilverd metaal, bovenaan met gegivreerd blauw glas (H. 17 cm) en een soortgelijke kleinere (H. 7 cm). Gemerkt en in originele dozen.

    "Alexandre". Une paire de bougeoirs en métal argenté, dessus en verre givré bleu (H. 17 cm) et un similaire plus petit (H. 7 cm). Marqués et dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Dim. H: 8-16cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #73
    Meissen

    Een dekselpotje van veelkleurig porselein met verguld bronzen monturen. Decor van personages in landschappen. Onderaan gemerkt.

    Pot à couvercle en porcelaine multicolore avec montures en bronze doré. Décor de personnages dans des paysages. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #82
    F. Van Elewijck

    “Hooischelven bij de rand van het dorp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    « Des meules de foin à la sortie du village ». Pastels sur papier. Signé et daté 1948.
    No longer available
    Dim. 48 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234
    Eduard Van der Meer
    Period: 1846 - 1889

    “Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    "Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #589

    “Study for still life”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datum 1961 op de verso.

    "Etude pour la nature morte". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1961 au verso.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #149
    Frans Van Immerseel
    Period: 1909 - 1978

    Een glas-in-loodraam. Gesigneerd.

    Un vitrail. Signé.
    No longer available
    Dim. 57 x 45 cm (raam)
    Estimate: € 120 / 140
  • #506
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met decor van bloemen.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.
    No longer available
    Dim. 545 x 363 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #538

    “Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.

    "Mère avec progéniture". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué d'épées croisées. Un pouce abîmé et deux cartes à jouer abîmées sur un coin.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More