Other lots by Beloutch
Other lots in this auction
-
#466
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 255 x 155 cmEstimate: € 200/300 -
#647
Een paar glazen stolpjes.
Une paire de cloches en verre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35/40 -
#481
Een paar dekselvazen van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknoppen in de vorm van grote Fo-honden. Op vergulde bronzen sokkels in rococostijl.
Paire de vases à couvercle en porcelaine multicolore à décor Imari. Fretels en forme de grands chiens de Fo. Sur des socles en bronze doré de style rococo.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120/200 -
#564
“Zuiders straatzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1959.
"Vue sur une rue méditerranéenne". Aquarelle sur papier. Signé illisiblement. Daté 1959.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/200 -
#518
Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.
Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360/400 -
#692
Een paar stoelen van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chaises en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 40/60 -
#445
Een rond glazen tafeltje met een voet in de vorm van een palmboom.
Petite table ronde en verre, la base en forme de palmier.No longer availableDim. Ø 50 cmEstimate: € 190/220 -
#352
Een ongeglazuurde aardewerken jardinière.
Une jardinière en faïence non émaillée.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#177Val Saint-Lambert
Een grote coupe op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Une grande coupe sur piédouche de cristal taillé et doublé rouge. Marquée.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 160/200 -
#23Capodimonte
“Jonge vrouw met Amor”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Jeune femme à l'amour". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/150 -
#111Val Saint-Lambert
Een vaas met brede voet van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Vase à large base en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 160/200 -
#685
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60/80