Other lots in this auction
-
#181Val Saint- Lambert
Een lot van drie kleine vaasjes en drie kleine coupes van geslepen kristal, versierd met vergulde friezen (Floradans). Model Jupiter, ontwerp Leon Ledru. Twee groene en vier rode stuks. Gemerkt en genummerd, één met label.
Lot de trois petits vases et trois petites coupes en cristal taillé, à décor de frises dorées (danse de Flore). Modèle Jupiter, design Léon Ledru. Deux pièces vertes et quatre rouges. Marqués et numérotés, un avec étiquette.No longer availableDim. h: 11 & 6 cmEstimate: € 120 / 160 -
#455Goebel, Germany
“Geborgen (Junge) en (Mädchen)”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit iuit de reeks van M.I. Hummel. Ed. Goebel, onderaan gemerkt en genummerd 152/A/0 en A/II.
« Sauvetage (Junge) et (Mädchen) ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Éd. Goebel, marqué et numéroté en bas 152/A/0 et A/II.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#187Val Saint Lambert
Drie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.
Trois petits flacons en cristal taillé incolore à intérieur mauve. Tous les trois marqués en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 90 / 120 -
#100
Een 18 K geelgouden broche bezet met parels en diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de perles et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 350 / 400 -
#454Goebel, Germany
“Markt-Christel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.175. Laatste uitgave 1997.
"Markt-Christel". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°175. Dernière édition 1997.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#255
Een bolle vaas van rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen kleurloze motieven.
Vase bombé en cristal taillé de Bohème doublé rouge à motifs incolores.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#607
Een driedelig kaststel van meerkleurig aardewerk.
Garniture de trois pièces en faïence multicolore.No longer availableDim. h:30 en 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen blauw gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 15/140.
Vase en cristal doublé bleu taillé. Marqué et numéroté 15/140.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#566
Een Engelse staande klok in eikenhouten kast, versierd met ingelegde schelp.
Une horloge grand-père anglaise dans un coffret en chêne, décorée d'une coquille incrustée.No longer availableDim. H:230cmEstimate: € 80 / 120 -
#610
Een 14 K geelgouden hanger met half edelstenen en met inscriptie: Puerto Rico.
Un pendentif en or jaune 14 K avec des pierres semi-précieuses et inscrit : Puerto Rico.No longer availableDim. 1,79 gEstimate: € 120 / 150 -
#520
Een 14 K geelgouden hanger bezet met half edelstenen en met inscriptie: “Happy Birthday”.
Un pendentif en or jaune 14 kt serti de pierres semi-précieuses et avec l'inscription : « Happy Birthday ».No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 220 / 250 -
#361
Een sierkannetje met bloemendecor in reliëf met een bok aan de voet. Onderaan gemerkt met verguld anker. Chelsea, omstreeks 1770.
Un pichet décoratif à décor floral en relief avec un bouc au pied. Marqué en bas avec ancre dorée. Chelsea, vers 1770.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120