#576Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#506Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#480Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#570Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage in het medaillon.
#546Een handgeknoopte Perzische wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Mori Bochara tapijt.
#446Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#516Een Pakistaans wollen karpetje.
#496Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#526Een Tibetaans wollen tapijt.
#490Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#556Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#510Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#500Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met centrale mirhab.
#586Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
Un tapis de Chine en laine noué à la main avec des dragons dans la décoration.No longer availableDim. 275 x 190 cmEstimate: € 80 / 120
#120Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met in princess geslepen saffieren van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti de saphirs taille princesse de + - 1 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 800 / 900 -
#588Een messingen samovar en een theepotje met filter.
#379Jozef MousPeriod: 1896-1968“De rede van Antwerpen bij nacht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Rade d'Anvers de nuit . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#476Een maquette van een zeiljacht.
#131Een siervaas van oranje glas in een smeedijzeren montuur.
#444“Stadszicht”. Aquarelstudie op papier. 1968.
#69Piet Mees“Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de ferme d'hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#297SchmidEen houten schouwpendule met handgeschilderd bloemendecor. Zwartgelakt.
Cheminée en bois à décor floral peint à la main. Laqué noir.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 50 / 70