Other lots in this auction
-
#292
Twee miniaturen op ivoor. Een damesportret (Ø 6 cm) en een herenportret (7 x 5,5 cm ovaal). XIXde eeuw.
Deux miniatures sur ivoire. Un portrait de dame (Ø 6 cm) et un portrait d’homme ovale (7 x 5,5 cm). XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#294Louis Comhaire
“Spelende kat met bol wol”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Chat jouant avec une boule de laine”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#515Il Bisonte Longschamp
Een groot lot sleutelhangers van chroom, leder en stof. We voegen er een Bagnara biljettenhouder en sleutelhanger aan toe.
Grand lot de porte-clés en chrome, cuir, textile. Nous ajoutons un clips à billets et un porte-clés de Bagnara.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#295
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 38,46 gEstimate: € 1500/1700 -
#336
Eikenhouten vitrine met twee gebeeldhouwde deuren.
Une vitrine en chêne à deux portes sculptées.No longer availableDim. 166 x 127 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 420/460 -
#403
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#424
Drie polychrome porseleinen beeldjes van dokters (onderaan gemerkt) en een polychroom biscuit beeldje van Don Quichote te paard.
Trois statuettes en porcelaine polychrome représentant des docteurs (marques sous les bases) ainsi qu’une statuette en biscuit polychrome représentant Don Quichot sur Rosinante.No longer availableDim. H. 19 à 29,5 cmEstimate: € 50/80 -
#608
Een porseleinen kopje en schoteltje met gekartelde rand en met famille rose decor van een ijsvogel op bloeiende takken. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe au bord dentelé à décor famille rose représentant un martin pêcheur sur des branches fleuries. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 7 cm, Ø 12 cmEstimate: € 250/350 -
#534
“Dames aan schouwburgingang”. Olieverf op paneel.
“Femmes à l’entrée d’un théâtre”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#727
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50/80 -
#724
Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 184 x 94 cmEstimate: € 50/80