#316
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#716
#336Gabbeh
#686Heriz
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#76Gabbeh
#476Kashan
#56Bokhara
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#106Koliai
#136
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#346Gabbeh
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#266
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#496Gabbeh
#486Mori Bochara
#46Krachi
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#116Bidjar
#326Hamadan
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#286
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 360 x 255 cmEstimate: € 200/300
#586
Table en chêne sculpté de style renaissance portée par sept colonnettes à entretoise en H. Tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#119A. Verkoye
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#408
Een mahoniehouten scribaan.
Scriban en acajou.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#422
“Roeiboot voor een stad”. Olieverf op paneel.
“Chaloupe devant une ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#512Rafael GorsenPeriod: °1942
“De tapijtenhandelaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Le marchand de tapis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘84.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 25/35 -
#506Heriz
#202Alfons Van Beurden
“Teddybeer”. Gouache op papier. Gesigneerd.
#122M. Bertrand
“Neerhof in de sneeuw” & “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1956 & 1955.
“Basse cour enneigée” et “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Les deux signées et respectivement 1956 et 1955.No longer availableDim. 48 x 58 & 40 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#157
Twee koperen trapleuningen.
#520
#262Van Lanotte (?)
“De smid”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le forgeron”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#761
Een voorstelling van Ganesh van brons.
Représentation de Ganesh en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60