Similar lots by type
-
#659Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 283 cmEstimate: € 200/240 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. h: 220 x 158 cmEstimate: € 60/80 -
#184Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 244 x 165 cmEstimate: € 80/120 -
#144Kashmir
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 221 x 141 cmEstimate: € 120/200 -
#249
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 245 cmEstimate: € 400/600 -
#296Josheghan
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 212 x 312Estimate: € 100/120 -
#502
Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.
Lot de quatre petits tapis dont deux en soie. Noués main.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#388Bidjar
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#426
Een handgeknoopt Oosterse wollen loper met een floraal decor.
Couloir d’Orient en laine à décor floral. Noué main.No longer availableDim. 295 x 102 cmEstimate: € 200/260 -
#566Gabbeh
Een handgeknoopte Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#252Kazak Caucase
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 145 cmEstimate: € 30/40 -
#472
Een handgeknoopt Perzische wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 287 x 77 cmEstimate: € 80/120 -
#496Kirman
Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 308 x 207 cmEstimate: € 200/240 -
#704
Een Chinees kleed van wol.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 141 cmEstimate: € 30/50 -
#672Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met afbeeldingen van dieren in zijde.
Tapis persan en laine et coton aux représentations d’animaux en soie. Noué main.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 400/600 -
#279
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 30/50 -
#406
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 150 x 77 cmEstimate: € 50/80 -
#712
Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 222 x 142 cmEstimate: € 40/60 -
#676Bachtiari
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 213 x 307 cmEstimate: € 70/100 -
#724
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 200 cmEstimate: € 20/30 -
#459
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 335 x 104 cmEstimate: € 40/60 -
#656
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 184 x 280 cmEstimate: € 40/50 -
#256Kirman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met een centraal medaillon.
Tapis persan en laine et coton au médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 380 x 278 cmEstimate: € 400/500 -
#714
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 245 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#169
“Moeder Gods met kind”. Een icoon met een rizza van verzilverd rood koper.
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône au riza en cuivre rouge argenté.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 300/340 -
#65Cartier
Een geëmailleerd en vergulde wekker. Genummerd: 7511 09275 met certificaat en in originele doos.
Réveil doré et émaillé. Numéro 7511 09275 avec certificat et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#170
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met camee. In originele doos.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée. Peut servir comme pendentif. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. Bruto: 30,76 gEstimate: € 400/500 -
#691
Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van twee dames aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome en forme de deux femmes.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#246
Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 460/480 -
#307
Twee hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig decor versierd.
Deux différents vases cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles. Décor de fleurs polychrome et doré.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#222
“Winters molenlandschap”. Olieverf op een ovale en bolle tondo van hout. Gesigneerd ‘Ford’.
“Paysage hivernal au moulin”. Huile sur panneau ovale bombé. Signé “Ford”.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#600
Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#597
“De golfer”. Beeld van bruin gepatineerd brons.
“Le joueur de golfe”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#412A. Strybol
“Jongetje op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Petit garçon à la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#793
Een eikenhouten commode in Louis-Philippestijl met drie grote onder twee kleine laden.
Commode en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60