#780Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#710MahalPerzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#440SpartaEen handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#670Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#550HerekeEen klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#450MahalOosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#490ZandjanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#590NainEen handgeknoopt tapijt van wol.
#530HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#770Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#510IsfahanEen handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#540HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#1010Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#680Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#475HamadanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
#480Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#560GoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#470Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#700Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#725MahalEen handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif Shah Abass.No longer availableDim. 290 x 204Estimate: € 120 / 200
#308Driedelig kaststel van grijs en verguld aardewerk met bloemen in reliëf. Onderaan gemerkt ‘Capodimonte’.
#287Boch‘Haven met vissersboten”. Muurplaquette in blauw/wit porselein.
“Port aux bateaux de pêche”. Plaquette murale en porcelaine bleue et blanche.No longer availableDim. L: 32 cm H: 26cmEstimate: € 40 / 45 -
#469Willem Vermandere“De verzoener”. Een linosnede. Artiestenproef, gesigneerd.
“Le réconciliateur”. Linogravure. Epreuve d’artiste signée.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159“Don Quichote”. Een zeefdruk op zijde, gesigneerd S. Dali. Certificaat op de achterzijde.
“Don Quichote”. Sérigraphie sur soie signée S.Dali. Certificat au verso.No longer availableDim. 57,5 x 49 cmEstimate: € 220 / 240 -
#378A. FynnaertKoperen schaal met Antwerpse symboliek in reliëf.
Plat en cuivre aux symboles de la ville d’Anvers en relief.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#522L. Van Suetendael“Stilleven met bloemen en vruchten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Nature morte aux fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 72 x 122 cmEstimate: € 100 / 150 -
#789Een speeltafeltje met klapblad.
#642Felix Labisse“L’Amante réligieuse”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 21,73 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#757Limoges, FranceEen aperitiefschaal van meerkleurig porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt.
Un porte-pipes en chêne sculpté, avec décor de deux oiseaux et deux dauphins, style Baroque. XIXième siècle.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 40 / 50