Similar lots by type
-
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
Carpette d’Orient en laine et soie. Nouée main.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#530Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 405 x 317 cmEstimate: € 200/300 -
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 165 x 110 cmEstimate: € 400/600 -
#480
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 212 x 127 cmEstimate: € 50/80 -
#680Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 344 x 251 cmEstimate: € 100/160 -
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
Petite carpette arabe en laine. Nouée main.No longer availableDim. 141 x 87 cmEstimate: € 30/50 -
#720Ardebil
Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.No longer availableDim. 256 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
Petit tapis turque en soie et fil d’or. Noué main.No longer availableDim. 82 x 54 cmEstimate: € 300/400 -
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis persan en laine, noué main.No longer availableDim. 188 x 118 cmEstimate: € 400/600 -
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 392 x 263 cmEstimate: € 200/260 -
#475Hamadan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 203 x 133 cmEstimate: € 40/60 -
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 128 x 80 cmEstimate: € 20/30 -
#470
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 154 x 115 cmEstimate: € 60/100 -
#490Zandjan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 317 x 213 cmEstimate: € 120/200 -
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
Tapis persan en laine. Noué main. Décor au médaillon central sur fond rose.No longer availableDim. 340 x 262 cmEstimate: € 100/160 -
#770
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine? Noué main. Décor au médaillon central et roses.No longer availableDim. 404 x 368 cmEstimate: € 120/200 -
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 357 x 110 cmEstimate: € 120/200 -
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 336 x 120 cmEstimate: € 100/160 -
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main. Usures.No longer availableDim. 263 x 165 cmEstimate: € 100/120 -
#670Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 198 cmEstimate: € 100/120 -
#540Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 416 x 292 cmEstimate: € 200/300 -
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif Shah Abass.No longer availableDim. 290 x 204Estimate: € 120/200 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#1022
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#130
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 21,73 gEstimate: € 3000/3200 -
#1028
Drie diverse koperen lijsten.
Trois cadres différents en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#649
“Polderlandschap”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Mauve.
”Paysage de Polders.” Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 37 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#345
Een armband, een halssnoer en drie verschillende hangers van malachiet.
Bracelet, collier et trois pendentifs en malachite.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#292Goezu
‘Mirador de chasse’. Een ets. Genummerd 2/35 en gesigneerd buiten de plaat.
“Mirador de chasse”. Eau-forte. Numérotée 2/35 et signée hors planche.No longer availableDim. H: 43,5 cm; B: 57 cmEstimate: € 55/65 -
#933
Bronzen tazza met gedreven barokdecor. Gedateerd 1864-1889. Met marmeren voet.
Tazza en bronze en relief, date 1864-1889. Basse en marbre.No longer availableDim. H/ 23 cmEstimate: € 160/180 -
#1008Murano
Een vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt.
Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque.No longer availableDim. h: 38 & 41 cmEstimate: € 30/50 -
#465
Een fauteuil van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XVI-stijl met fluwelen bekleding.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XVI, recouvert de velours.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#162Eugène Antoine S. LavieillePeriod: 1820 - 1889
“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 57 cmEstimate: € 1000/1200 -
#828
Een paar kopjes en schoteltjes van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Rouen, XIXde eeuw. Een schilfer aan een kopje.
Paire de tasses et soucoupes en faïence polychrome. Marque sous la base. Rouen, XIXe siècle. Un éclat à une tasse.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#405
Een speelgoedwagentje met twee teddyberen.
Charrette ancienne et deux ours en peluche.No longer availableEstimate: € 80/100