#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#716
#540Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#670Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#770
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#480
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#460Caucaze
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#680Indo-Meshed
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#530Heriz
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#780
#470
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#490Zandjan
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#475Hamadan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#936
Buffet en chêne à quatre tiroirs, le dessus à abattant derrière deux faux tiroirs. Lancashire, époque Georgian.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 300/600 -
#433Wiskemann
#1091
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
#663
Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#643
Een siervaas van gesculpteerd albast. In twee delen.
#618Kaiser Porzellan
Vase et bol en porcelaine polychrome à décor Imari. Avec marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#349Raphaël LagyePeriod: 1862-1952
“Afrikaanse natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature africaine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 xmEstimate: € 100/120 -
#115
#661
#173
Een paar kandelaars van bruingepatineerd brons in de vorm van zittende olifanten met een bloem.
Paire de candélabres en bronze à patine brune en forme d’éléphants assis avec une fleur.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 300/340 -
#629Edgard HeirmanPeriod: 1919-2004
“Hoevezicht Gekalte Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur fermette.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#418