Other lots by Mahal
-
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif Shah Abass.No longer availableDim. 290 x 204Estimate: € 120 / 200 -
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 392 x 263 cmEstimate: € 200 / 260 -
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine? Noué main. Décor au médaillon central et roses.No longer availableDim. 404 x 368 cmEstimate: € 120 / 200 -
#286Mahal
Een handgeknoopte Iraanse loper.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 526 x 86 cmEstimate: € 200 / 240
Similar lots by type
-
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis persan en laine, noué main.No longer availableDim. 188 x 118 cmEstimate: € 400 / 600 -
#770
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 165 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#455Hamadan
Perzische wollen loper. Handgeknoopt. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 412 x 98 cmEstimate: € 60 / 100 -
#915Sarouk
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 208 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
Petite carpette arabe en laine. Nouée main.No longer availableDim. 141 x 87 cmEstimate: € 30 / 50 -
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
Tapis persan en laine. Noué main. Décor au médaillon central sur fond rose.No longer availableDim. 340 x 262 cmEstimate: € 100 / 160 -
#470
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 154 x 115 cmEstimate: € 60 / 100 -
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 357 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#475Hamadan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 203 x 133 cmEstimate: € 40 / 60 -
#834Meshed
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 207 x 137 cmEstimate: € 80 / 120 -
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 128 x 80 cmEstimate: € 20 / 30 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#530Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 405 x 317 cmEstimate: € 200 / 300 -
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
Petit tapis turque en soie et fil d’or. Noué main.No longer availableDim. 82 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#540Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 416 x 292 cmEstimate: € 200 / 300 -
#680Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 344 x 251 cmEstimate: € 100 / 160 -
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 336 x 120 cmEstimate: € 100 / 160 -
#490Zandjan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 317 x 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#670Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 198 cmEstimate: € 100 / 120 -
#480
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 212 x 127 cmEstimate: € 50 / 80 -
#720Ardebil
Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.No longer availableDim. 256 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#460Caucaze
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
Carpette d’Orient en laine et soie. Nouée main.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#345
Een armband, een halssnoer en drie verschillende hangers van malachiet.
Bracelet, collier et trois pendentifs en malachite.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#249
Twee verschillende engeltjes van gesculpteerd hout.
Deux angelots de style baroque en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1042
Een houten staafbarometer.
Baromètre doit en bois.No longer availableDim. 104 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#866Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 230Estimate: € 80 / 100 -
#801
Een stuk amethist, versierd met drie papegaaien van roze en groen jade.
Une pièce en améthyste avec un décor de trois perroquets en jade vert et rose.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#420
Een XIXe eeuws spinnewiel.
Rouet ancien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 20 / 30 -
#64Frans van GielPeriod: 1892 - 1975
“Boerin en kind in de velden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysanne et son enfant dans les champs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 180 / 260 -
#977
Een opgezette piranha.
Un piranha empaillé.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#273Val saint lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#487
Een eikenhouten regulateur.
Un régulateur en chêne.No longer availableDim. 65 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1095
Een Engelse armstoel in Georgianstijl van mahoniehout met vergulde details en de zit bekleed met gestreept fluweel.
Fauteuil anglais de style Georgian en acajou aux détails dorés. Siège recouverte de velours strié.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#596
Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.
Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 480 / 600