“Oosterse figuren”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt K.1C 252.

"Eastern figures". A porcelain figurine. Marked K.1C 252.
Dim. H: 29 cm
SKU: 2701260268.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #268
Estimate: € 50 / 70
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #99

    ‘Zicht op Antwerpen vanaf linkeroever’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, niet getekend.

    'View of Antwerp from the left bank', oil on canvas. A post-impressionist piece, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 54/73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #55

    Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.

    Lot of copper, bronze, and nickel coins. From the late 19th century to the 1980s. Possibly from Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others.
    Place a bid ›
    Dim. 1500 g
    Estimate: € 75 / 100
  • #591

    Een gelakt smeedijzeren mandje.

    A lacquered wrought iron basket.
    Place a bid ›
    Dim. 13 x 40 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #67

    - “Stoet der stoeten 1982”. Twee mapjes met telkens zes penningen van messing-nikkel en koper-nikkel, vergezeld van een gelegenheidsbierkaart van Stella Artois.- “Berchemse Slijkschepper 1979”. Vijf penningen van verguld brons in indivilduele etuis. Opschrift “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Ter gelegenheid van de inauguratie van de reus Tuur De Slijkschepper.

    - “Procession of processions 1982”. Two sets of six medals each in brass-nickel and copper-nickel, accompanied by a commemorative beer card from Stella Artois. - “Berchem Mud Scooper 1979”. Five gilt bronze medals in individual cases. Inscription “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Comemmorating the inauguration of the giant Tuur De Slijkschepper.
    Place a bid ›
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    Een lot van 2 Nigeriaanse ceremoniele bronzen dolken, bij één ontbreekt een figuur op het handvat.

    Place a bid ›
    Dim. l 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #46

    Place a bid ›
    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #430

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.15 ct. and rubies totaling approximately 0.60 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 3,85 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #272
    Silvester Corp, Chicago

    Grote mondgeblazen vaas van roze glas. Met een opgelegde rand en een iriserende kraag. Onderaan gemerkt.

    Large mouth-blown vase of pink glass. Featuring an applied rim and an iridescent collar. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #2

    Place a bid ›
    Dim. 76 x 97 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #110

    29 diverse munten en penningen: - 1 x 100 Zloty 1977 “Wisent”, Ag 625/1000, 16.5 g. - 11 x 50 BEF, Mercurius & Boudewijn I, Ag 835/1000, 12.5 g. - 1 x 20 BEF, Boudewijn I, Ag 835/1000, 8 g. - 8 x 100 BEF, Dynastie, Ag 835/1000, 18 g. - 3 x Unesco Pro Venetia, Pietro Consagra 1974, Ag 1000/1000, 25 g. - 1 x Canadese Dollar, 1981, Ag 500/1000. - 3 x Gede, 12.5 g.nkmünze Jimmy Carter , Ag 999.99/1000, 15.1 g. - 1 x 1/2 dollar Kennedy 1964. Ag 900/1000

    29 diverse coins and tokens: - 1 x 100 Zloty 1977 "Wisent", Ag 625/1000, 16.5 g. - 11 x 50 BEF, Mercury & Baudouin I, Ag 835/1000, 12.5 g. - 1 x 20 BEF, Baudouin I, Ag 835/1000, 8 g. - 8 x 100 BEF, Dynasty, Ag 835/1000, 18 g. - 3 x Unesco Pro Venetia, Pietro Consagra 1974, Ag 1000/1000, 25 g. - 1 x Canadian Dollar, 1981, Ag 500/1000. - 3 x Gede, 12.5 g.nkmünze Jimmy Carter, Ag 999.99/1000, 15.1 g. - 1 x 1/2 dollar Kennedy 1964, Ag 900/1000.
    Place a bid ›
    Dim. +- 440 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #443

    Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met douchekop.

    A set of gold bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double sink faucet and a bathtub faucet with shower head.
    Place a bid ›
    Estimate: € 250 / 350
  • #53
    Christofle France

    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 80 / 100

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.