Similar lots by type
-
#136
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 305 x 195 cmEstimate: € 50/80 -
#755
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200/300 -
#325
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#306
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 210 x 134 & 187 x 148 cmEstimate: € 40/50 -
#622Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#266
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#624
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.No longer availableDim. 380 x 282 cmEstimate: € 100/150 -
#166Naïn
Oosters tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt. Sha-abbas-motief met een lichtblauwe en naturelle fond.
Tapis persan en laine et soie. Noué main. Motif sha-abbas.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 400/600 -
#300
Lage eendeursvitrine van mahoniehout in Empirestijl. Versierd met twee koperen zuiltjes op de stijlen en met enige marqueterie bovenaan.
Vitrine basse à une porte en acajou de style Empire. Décor de deux colonnettes en cuivre sur les pans et d’un peu de marqueterie vers le haut.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#316Tabriz
Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een lichtblauwe fond.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond bleu clair.No longer availableDim. 307 x 201 cmEstimate: € 300/500 -
#376
Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#56
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#146Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 250 x 330 cmEstimate: € 200/240 -
#46Mori
Een handgeknoopt wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 187 x 136 cmEstimate: € 30/40 -
#226
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 557 x 356 cmEstimate: € 300/500 -
#356Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120/180 -
#116
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 50/80 -
#36
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir Bochara en laine. Noué main.No longer availableDim. 424 x 88 cmEstimate: € 100/160 -
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 168 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#206
Een groot Chinees wollen tapijt.
Très grand tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 549 x 366 cmEstimate: € 200a/400 -
#656Hassinabad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 270 cmEstimate: € 100/180 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#366
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 143 x 108 cmEstimate: € 40/60 -
#336
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 143 cmEstimate: € 70/100
Other lots in this auction
-
#221Delvaux
Een handtas van bruin leder. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 280/320 -
#406
Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.
Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#482
“Compositie”. Plakkaatverf op papier. Met inscriptie “Hayden”.
“Composition”. Gouache sur papier. Avec inscription “Hayden”.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#699
Een paar XIXe eeuwse potloodstudies en één op doek. Vochtschade.
Paire d’études en crayon et une sur toile. XIXe siècle. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#529
Een lot van diverse Oosterse beeldjes van gesculpteerd ivoor. Eerste helft XXste eeuw.
Lot de statuettes d’Orient en ivoire sculpté. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#29
Een oude poppenwagen.
Ancien landau de poupée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,45 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,45 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 2400/2600 -
#262Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Boom aan het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Arbre au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 88 cmEstimate: € 150/220 -
#538
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hoogwaardigheidsbekleders aan het hof. Eén handvat gerestaureerd. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages de qualité au cour. Une anse restaurée. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#28
Een humidor van gefineerd hout, versierd met inlegwerk. Eerste helft XXe eeuw.
Humidor en bois de placage aux incrustations. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#45
Een rond bordspel met 38 bollen van verschillende mineralen
Jeu circulaire en bois à 38 boules en différentes pierres dures.No longer availableEstimate: € 30°/50 -
#108Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60/100