Similar lots by type
-
#736Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 191 cmEstimate: € 100 / 150 -
#655Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#785HamadanOosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 508 x 83 cmEstimate: € 80 / 100 -
#630Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184Een gegraveerde zilveren sigarettendoos. Keuren van Birmingham 1898, zilversmid Minshull & Latimer.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçons de Birmingham 1898, orfèvre Minshull & Latimer.No longer availableDim. 13 x 8,5 cm - 158 gEstimate: € 200 / 300 -
#696GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 260 x 200 cmEstimate: € 180 / 240 -
#660Een groot handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Grand tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 538 x 320 cmEstimate: € 200 / 300 -
#716Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
Carpette d’Orient en coton mercerisé. Nouée main.No longer availableDim. 240 x 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#724Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 184 x 94 cmEstimate: € 50 / 80 -
#846Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 120 x 153 cmEstimate: € 30 / 40 -
#705Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 127 cmEstimate: € 60 / 100 -
#640HerizOosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 370 x 270 cmEstimate: € 120 / 200 -
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 353 x 247 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#229Een levensecht ijzeren harnas, compleet met helm en speer. Op een sokkel met wieltjes.
Harnais en fer, complet avec casque et lance. Sur un socle avec roulettes.No longer availableDim. H. ± 193 cmEstimate: € 300 / 400 -
#751Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 70 / 100 -
#694Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#182Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#231Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 450 -
#545Roelant“Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.
”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.No longer availableDim. 44 x 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#294Louis Comhaire“Spelende kat met bol wol”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Chat jouant avec une boule de laine”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652Een smalle vitrinekast van gebeeldhouwd eikenhout met een beglaasde deur boven een paneeldeur. Schuine stijlen, lancierskap, rijkelijk versierd met Régencemotieven. Frankrijk, medio XIXde eeuw.
Vitrine étroite en chêne sculpté ouvrant à une porte vitrée au dessus d’une porte pleine. Côtés coupés, chapeau en casque de lancier, richement décorée de motifs Régence. France, milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 221 x 99 x 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#311Een Heilige Familie en een Madonna gekroond met een zilveren kroontje. Gesculpteerd palmhout. XIXde eeuw.
Sainte-Famille et Sainte-Vierge couronnée d’une couronne en argent. Palmier sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#279Robert Emil Stübner“Duitse boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysan allemand”. Huie sur toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#651Een bronzen Boeddha op zijn troon.
Bouddha en bronze sur un trône.No longer availableDim. h: 48,5 cmEstimate: € 450 / 550 -
#819Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Interieur Begijnhofkerk te Mechelen” (épreuve d’artiste) en “Begijn bij het raam in het Mechelse begijnhof” (genummerd 164/300). Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur de l’Eglise du Béguinage de Malines” (épreuve d’artiste) et “Béguine devant la fenêtre dans le Béguinage de Malines” (numérotée 164/300). Deux eaux-fortes en couleur. Signées hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60 / 100

