#626LillihanOosterse wollen tapijt. Handgeknoopt.
#696GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#846Een handgeknoopte wollen loper.
#705Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#736Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#655Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#785HamadanOosterse wollen loper. Handgeknoopt.
#660Een groot handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#724Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
#716Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#630Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 120 x 153 cmEstimate: € 30 / 40
#105Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.
Lot de métaux argentés comprenant six gobelets à vin, quelques petits plats, trois étuis aux couverts, une petite cafetière etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#120Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen.
#298Een paar Nederlandse zilveren kandelaars, moeilijk leesbare keuren 2de gehalte en maker G.L. (?). Georgian stijl. Datumletter B, waarschijnlijk 1836.
Paire de candélabres en argent hollandais, poinçons partiellement effacés, 2e titre, orfèvre G.L. (?). Style Georgian. Lettre date B, probablement 1836.No longer availableDim. h: 26,5 cm ± 755 gEstimate: € 200 / 300 -
#134L. Surlemont“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#659Een mechanisch wandtapijt met een pastorale scène. Omstreeks 1900.
#765Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
#364Een spiegel in verguld houten lijst.
Miroir à cadre en bois doré.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#326Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
“Abstraite”. Collage et technique mixte sur papier. Porte monogramme.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 180 / 220