Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Op de hoek van de kaai.” Gravure, buiten de plaat gesigneerd.
Kurt Peiser

“Op de hoek van de kaai.” Gravure, buiten de plaat gesigneerd.

“Au coin du quai”. Gravure. Signée hors planche.
Dim. 38 x 29 cm
SKU: 1003200359.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #359
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Peiser

  • #372
    Kurt Peiser

    “Werklieden bij het droogdok”. Ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.

    “Travailleurs devant la cale sèche”. Eau-forte. Signée dans et hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More