Other lots by Peiser
#372Kurt Peiser“Werklieden bij het droogdok”. Ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
#12Kurt Peiser“Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.
“Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 50 / 80