Other lots by Peiser
#372Kurt Peiser
“Travailleurs devant la cale sèche”. Eau-forte. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#12Kurt Peiser
“Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 50/80
#239
“Madonna”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Begin XVIIe eeuw.
#393
#472
“Krishna met vrouwen”. Een gouacheschildering op zijde.
Paire de candélabres comprenant deux vases aux longs cols en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux et de fleurs dans des cartouches entourés d’un motif floral en vert, rose et or. Le dessus chaque fois à neuf bras de lumière formant des branches fleuries. Sur une base de style Napoléon III en bronze. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 2500/3500 -
#752Hummel
#796
Een wandkapstok.
Porte manteaux mural.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#813
Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
#220Baume & Mercier Geneve
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
#713
Een Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld en een waterkruik.
#527
Een paar kandelaars van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van personages in uitsparingen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en rose veld. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Onderaan verguld messingen voet , bovenaan één lichtpunt in de vorm van een bloeiende twijg. Canton, einde XIXde eeuw.
Paire de candélabres en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho. Base en laiton doré, vase surmonté d’un bras de lumière en frome d’une branche fleurie. Canton, fin XIXe siècle.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 150/200 -
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#801
Een Venetiaanse spiegel van geslepen en gegraveerd glas.
Miroir vénitien en verre taillé et gravé.No longer availableDim. 115 x 70 cmEstimate: € 200/300