Other lots by Malfliet
-
#342Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.Vr. Sudermanstraat” & “Pomp Rubenshuis”. Twee etsen, gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 94/150 buiten de plaat.
"Notre Dame Sudermanstraat" & "Pompe Rubenshuis". Deux eaux-fortes, signées hors planche et la seconde numérotée 94/150 hors planche.No longer availableDim. 17,5 x 9,5 & 18,5 x 10,5 cmEstimate: € 45 / 70 -
#339Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Wijngaardstraatje (Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.
« Rue du Vignoble (Anvers) ». Une gravure. Signé et numéroté 12/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 15,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Trap Brouwershuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 68/100 buiten de plaat.
"Escaliers Brouwershuis - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 68/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#644Bernard Charoy“Vrouwenportret met zeilboten”. Lithografie op papier. Gesigneerd.
"Portrait de femme aux voiliers". Lithographie sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#664Sonia Grootjans“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#584D. Hermann“Daldalgeheim”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1994.
"Secret daldal". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1994.No longer availableDim. 56 cm x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#329Marcel CockxPeriod: °1930“Boeren kinderen”. Een aquarel op papier. Gesigneerd
"Enfants d'agriculteurs". Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 cm x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#694Een reeks van achttien ingekaderde prenten uit het Belgische “Journal des dames et des demoiselles”.
Une série de dix-huit estampes encadrées du "Journal des Dames et des Demoiselles" belge.No longer availableDim. 29 x 20 & 18 x 28 cmEstimate: € 90 / 120 -
#324Em. De Cooman“Villa van de kluizenaar” en “Bruno’s woning”. Twee etsen. Gesigneerd, genummerd 58/100 en 44/100 en gedateerd 1959.
"La Villa de l'Ermite" et "La Résidence de Bruno". Deux gravures. Signé, numéroté 58/100 et 44/100 et daté 1959.No longer availableDim. 18 cm x 26 cm & 26 cm x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#592Affiche voor Les Caprices de Goya van Salvador Dali. Galerij Berggruen. Parijs 1977.
Affiche pour Les Caprices de Goya de Salvador Dali. Galerie Berggruen. Paris 1977.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#412Een Perzische gouache op papier.
Une gouache persane sur papier.No longer availableDim. 26 x 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#334Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Man op een hek”. Ets op papier. Gesigneerd.
"Homme sur une clôture". Gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#659Prakash“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#634“Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.
"Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.No longer availableDim. 28 cm x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#544Bernard CharoyPeriod: °1931“La belle Parisienne au Touquet”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/20 buiten de plaat. Artiestenproef.
"La Belle Parisienne au Touquet". Une lithographie. Signé et numéroté 12/20 à l'extérieur de la planche. essai d'artiste.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 100 / 140 -
#652Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002“Ruimtelijk”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/200 buiten de plaat.
"Spatial". Une lithographie. Signé et numéroté 2/200 hors planche.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#654“ Ferrari, a legend”. Een poster uit 1980. Waterschade.
"Ferrari, une légende". Une affiche de 1980. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 96 cm x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#25Karel De BauwPeriod: 1909-2002“De molen van O.L.V.-Lombeek”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Le moulin d'O.LV.-Lombeek". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 30 cm x 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#662Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Zicht op de Groenplaats”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de la Groenplaats". Une gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#35L. Deriche“Personages bij een kruisbeeld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Personnages à un crucifix". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 cm x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#359Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Landweg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 15/75.
"Route de campagne". Une gravure. Signée et numérotée 15/75.No longer availableDim. 13 cm x 18 cmEstimate: € 40 / 45 -
#572“Dog”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring uit 1985. Onder licentie uitgegeven bij Artestar in New York. Genummerd 108/ 160.
"Chien". Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring de 1985. Publiée sous licence par Artestar à New York. Numéroté 108/160.No longer availableDim. 105 x 85 cm (kader)Estimate: € 240 / 260 -
#312“Gestileerd plattelandszicht met bomen”. Twee kleuren litho’s. Gemonogrammeerd.
"Vue de campagne stylisée avec des arbres". Deux lithographies en couleurs. Monogrammées.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#542Janet TrebyPeriod: °1955“Elysian days II”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.
"Jours élyséens II". Une lithographie. Signé et numéroté 149/385 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 120 / 140 -
#425Ger. Stallenberg“Oceaan”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/75 buiten de plaat.
"Océan". Une lithographie. Signeé et numérotée 38/75 hors planche.No longer availableDim. 48 cm x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379“Plassende vrouw”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Pascin’.
"Femme urinant". Aquarelle sur papier. Porte la signature 'Pascin'.No longer availableDim. 20,5 x 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#404“Stier”. Potlood op karton.
"Taureau". Crayon sur carton.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#344Twee hoornvormige soliflorevaasjes van geblazen en met de tang bewerkt glas. Het ene blauw, het andere kleurloos en versierd met goudlak. Langs de stam een kronkelende slang in reliëf. Omstreeks 1900.
Deux vases soliflores en forme de corne en verre soufflé travaillé à la pince. L'un bleu, l'autre incolore et décoré de laque d'or. Le long du tronc un serpent sinueux en relief. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34A. De Neuville“Infanterist”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1843.
"Fantassin". Aquarelle et encre sur papier. Signé et daté 1843.No longer availableDim. 13 cm x 8 cmEstimate: € 10 / 120 -
#298Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#647Een paar vazen van Satsuma aardewerk.
Une paire de vases en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#666Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir.No longer availableDim. H:105cmEstimate: € 80 / 100 -
#237Een vierdelig koffie- en theestel van wit metaal met houten handvatten. Gemerkt ‘A. Peeters’. Op dienblad.
Service à thé et café quatre pièces en métal blanc avec poignées en bois. Marqué 'A. Peter's. Sur plateau.No longer availableDim. h: 16 & 31 cmEstimate: € 100 / 140 -
#642“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Composition abstraite". Peinture à l'huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 24,5 x 19 cmEstimate: € 100 / 150 -
#30Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 150 / 200 -
#373Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en gele lijnen binnenin en rondom getorste blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes bleues et jaunes à l'intérieur et des lignes bleues torsadées tout autour. Circa 1900. Eclat en bas.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 50 / 60 -
#175Een schedefractie van een Kaapse buffel met hoorns op muurplaat. 1930.
Une fraction de gaine d'un buffle du Cap avec des cornes sur une plaque murale. 1930.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#115“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
"Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.No longer availableDim. 60 cm x 33 cmEstimate: € 200 / 220 -
#387Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100 / 120

