Other lots by Malfliet
-
#342Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.Vr. Sudermanstraat” & “Pomp Rubenshuis”. Twee etsen, gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 94/150 buiten de plaat.
"Notre Dame Sudermanstraat" & "Pompe Rubenshuis". Deux eaux-fortes, signées hors planche et la seconde numérotée 94/150 hors planche.No longer availableDim. 17,5 x 9,5 & 18,5 x 10,5 cmEstimate: € 45 / 70 -
#339Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Wijngaardstraatje (Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.
« Rue du Vignoble (Anvers) ». Une gravure. Signé et numéroté 12/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 15,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Trap Brouwershuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 68/100 buiten de plaat.
"Escaliers Brouwershuis - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 68/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#664Sonia Grootjans
“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#584D. Hermann
“Daldalgeheim”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1994.
"Secret daldal". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1994.No longer availableDim. 56 cm x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#312
“Gestileerd plattelandszicht met bomen”. Twee kleuren litho’s. Gemonogrammeerd.
"Vue de campagne stylisée avec des arbres". Deux lithographies en couleurs. Monogrammées.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#542Janet TrebyPeriod: °1955
“Elysian days II”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.
"Jours élyséens II". Une lithographie. Signé et numéroté 149/385 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 120 / 140 -
#425Ger. Stallenberg
“Oceaan”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/75 buiten de plaat.
"Océan". Une lithographie. Signeé et numérotée 38/75 hors planche.No longer availableDim. 48 cm x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#329Marcel CockxPeriod: °1930
“Boeren kinderen”. Een aquarel op papier. Gesigneerd
"Enfants d'agriculteurs". Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 cm x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#35L. Deriche
“Personages bij een kruisbeeld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Personnages à un crucifix". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 cm x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592
Affiche voor Les Caprices de Goya van Salvador Dali. Galerij Berggruen. Parijs 1977.
Affiche pour Les Caprices de Goya de Salvador Dali. Galerie Berggruen. Paris 1977.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#654
“ Ferrari, a legend”. Een poster uit 1980. Waterschade.
"Ferrari, une légende". Une affiche de 1980. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 96 cm x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#652Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002
“Ruimtelijk”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/200 buiten de plaat.
"Spatial". Une lithographie. Signé et numéroté 2/200 hors planche.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#634
“Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.
"Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.No longer availableDim. 28 cm x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#572
“Dog”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring uit 1985. Onder licentie uitgegeven bij Artestar in New York. Genummerd 108/ 160.
"Chien". Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring de 1985. Publiée sous licence par Artestar à New York. Numéroté 108/160.No longer availableDim. 105 x 85 cm (kader)Estimate: € 240 / 260 -
#359Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Landweg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 15/75.
"Route de campagne". Une gravure. Signée et numérotée 15/75.No longer availableDim. 13 cm x 18 cmEstimate: € 40 / 45 -
#324Em. De Cooman
“Villa van de kluizenaar” en “Bruno’s woning”. Twee etsen. Gesigneerd, genummerd 58/100 en 44/100 en gedateerd 1959.
"La Villa de l'Ermite" et "La Résidence de Bruno". Deux gravures. Signé, numéroté 58/100 et 44/100 et daté 1959.No longer availableDim. 18 cm x 26 cm & 26 cm x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#334Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Man op een hek”. Ets op papier. Gesigneerd.
"Homme sur une clôture". Gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#644Bernard Charoy
“Vrouwenportret met zeilboten”. Lithografie op papier. Gesigneerd.
"Portrait de femme aux voiliers". Lithographie sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#659Prakash
“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#694
Een reeks van achttien ingekaderde prenten uit het Belgische “Journal des dames et des demoiselles”.
Une série de dix-huit estampes encadrées du "Journal des Dames et des Demoiselles" belge.No longer availableDim. 29 x 20 & 18 x 28 cmEstimate: € 90 / 120 -
#662Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Zicht op de Groenplaats”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de la Groenplaats". Une gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#544Bernard CharoyPeriod: °1931
“La belle Parisienne au Touquet”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/20 buiten de plaat. Artiestenproef.
"La Belle Parisienne au Touquet". Une lithographie. Signé et numéroté 12/20 à l'extérieur de la planche. essai d'artiste.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 100 / 140 -
#404
“Stier”. Potlood op karton.
"Taureau". Crayon sur carton.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#412
Een Perzische gouache op papier.
Une gouache persane sur papier.No longer availableDim. 26 x 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#25Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“De molen van O.L.V.-Lombeek”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Le moulin d'O.LV.-Lombeek". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 30 cm x 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#379
“Plassende vrouw”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Pascin’.
"Femme urinant". Aquarelle sur papier. Porte la signature 'Pascin'.No longer availableDim. 20,5 x 15,5 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#225Lemaire, Paris
Een theaterkijkertje van messing, deels bekleed met parelmoer. In oorspronkelijk lederen etui. Begin XXste eeuw. Gemerkt.
Jumelles de théâtre en laiton, partiellement recouvertes de nacre. Dans étui en cuir d'origine. Début XXe siècle. Marqué.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#536Ghoum
Een Perzisch karpet van natuurzijde.
Un tapis persan de soie naturelle.No longer availableDim. 175 x 105 cmEstimate: € 50 / 80 -
#116
Een ronde tafel in Lodewijk XV stijl met een lade.
Une table ronde de style Louis XV avec un tiroir.No longer availableDim. h: 82 cm Ø 100 cmEstimate: € 420 / 480 -
#251Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal op messingen voet. Gemerkt met sticker.
Vase en cristal taillé incolore sur une base en laiton. Marqué d'un autocollant.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 65 -
#233Val Saint-Lambert
Een ronde coupe van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Une coupe ronde en cristal taillé, en partie teinté de vert dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#102E. Muller
“Portret van een rokende jongen” & “Meisjesportret”. Een paar olieverfschilderijen op doek. Beide gesigneerd.
"Portrait d'un garçon fumeur" & "Portrait de fille". Paire de peintures à l'huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 140 -
#112
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 140 -
#547
Een paar borden van Chinees porselein met een decor van planten en vogels. Tijdperk Qianlong.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor de plantes et d'oiseaux. Ère Qianlong.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#439Marc VerdoodtPeriod: ° Merchtem, 1953
“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
"Figure cubiste". Une statue de pierre. Monogrammé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#548
Acht albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 52 (1955), 53, 54, 55, 57, 58, 61, 64. Sletig.
Huit albums avec des numéros à couverture rigide de Robbedoes. Albums 52 (1955), 53, 54, 55, 57, 58, 61, 64. Usures.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#610
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,56 ct. FVVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,56 ct FVVS1. et brillants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 1150 / 1250 -
#629
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel.
"Composition abstraite". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 40 cmEstimate: € 120 / 200