#631
Een vaas van geslepen kleurloos en purper kristal. Onderaan gemerkt.
#417
Drie armbanden van verschillende mineralen.
Trois bracelets en pierre dure.No longer availableDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#47
Een schelpvormige schaal van verzilverd metaal.
#804
“Personages”. Een potloodstudie op papier. XVIIe - XVIIIe eeuw.
“Personnages”. Etude en crayon sur papier. XVIIe-XVIIIe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#219
#157
#80
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
#72Serge Creuz
“Bloesems”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 136/170 buiten de plaat.
”Floraisons”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 136/170 hors planche.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#208Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Terugkeer van de oogst”. Een bronzen groep. Gesigneerd.
“Retour de moisson”. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 800/1000 -
#653
Een Chinees vaasje met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt en op houten sokkel.
Un petit vase chinois à décor polychrome de personnages. Marque sous la base et avec socle en bois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#617
#543
“Chinese wijze met staf”. Een beeld van meerkleurig porselein.
”Sage chinois avec son bâton”. Une statue en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 270/320