Other lots by Vermeylen
-
#112R. Vermeylen“In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Dans les bois de Westmalle . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292R. Vermeylen“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289R. Vermeylen“Zomer in het dorp”. Olieverf op board. Gesigneerd.
L'été au village . Huile à bord. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80
Similar lots by type
-
#24M. Van Cuyck“Schaapherder met kudde”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1927. Zeer lichte schade ter hoogte van het water. Kader beschadigd.
Berger avec troupeau . Peinture à l'huile sur toile marouflée. Signé et daté 1927. Très léger dommage près de l'eau. Cadre endommagé.No longer availableDim. 18,5 x 26,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#32Pol MarijnissenPeriod: °1943“Stilleven met peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux poires . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#400Micheline Minne“Opgaande trap in groen en blauw”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
Escalier en vert et bleu . Huile sur toile. Signé au dos.No longer availableDim. 110 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154Magda Resseler“Wachtende dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Geïnspireerd op een werk van Alma Tademan.
Dame qui attend . Huile sur panneau. Signé. Inspiré d'une œuvre d'Alma Tademan.No longer availableDim. 64 x 118 cmEstimate: € 200 / 300 -
#299“Landschap met stormachtige lucht”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.
Paysage avec un ciel orageux . Huile sur panneau. Signé et daté illisiblement.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#464Silva“Personages”. Een kunstwerk, olieverf op acht stukken canvas. Gesigneerd.
Personnages . Oeuvre d'art, huile sur huit toiles. Signé.No longer availableDim. 64 x 89 cmEstimate: € 100 / 160 -
#159Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“’t Zwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verso etiket retrospectieve tentoonstelling, Lokeren 1980.
't Zwin . Huile sur toile. Signée. Étiquette sur le revers de l'exposition rétrospective, Lokeren 1980.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 650 / 750 -
#134Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997“Bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au coin du feu . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 160 / 180 -
#274“Kinderen op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Enfants sur une route de campagne . Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#469“Moderne compositie”. Olieverf op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#482“Moderne compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne. Huile sur panneau. Signé illisiblement.No longer availableDim. 153 x 114 cmEstimate: € 120 / 180 -
#514Michel FlammePeriod: °Gent, 1951“Compositie in grijs en zwart”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Composition en gris et noir . Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#569Een collage op vijf papieren panden tussen glas. Achteraan over het geheel gesigneerd en gedateerd 1995.
Un collage sur cinq panneaux de papier entre verre. Signé au dos et daté 1995.No longer availableDim. 78 x 18 cm (5)Estimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#531Johan LewiPeriod: °1957Pater familias. Keramiek. Niet gesigneerd.
Pater familias. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#487Vier diverse Chinese potjes van aardewerk en porselein. Messingen monturen.
Quatre pots chinois en faïence et porcelaine. Montures en laiton.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een houten presentatiesokkel, versierd met een uitgestoken lauwerkrans.
Un piédestal de présentation en bois, décoré d'une couronne de laurier sculptée.No longer availableDim. 80 x 48 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#566Een Indisch hardhouten altaartafel met gebeeldhouwd front met dieren en planten en getooid met zittende vogels.
Une table d'autel en bois dur indien avec une façade sculptée représentant des animaux et des plantes et ornée d'oiseaux assis.No longer availableDim. 90 x 115 x 116 cmEstimate: € 300 / 500 -
#380Een antieke gietijzeren parapluhouder, gedragen door een hondje.
Un ancien porte-parapluie en fonte, porté par un chien.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#65Een lang halssnoer met zoetwaterparels.
Un long collier de perles d'eau douce.No longer availableDim. +/- 125 cmEstimate: € 140 / 180 -
#36Een houten plantenbak met vier bollen op de hoeken.
Une jardinière en bois avec quatre balles sur les coins.No longer availableDim. 68 x 54 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#581Johan LewiPeriod: °1957Twee zittende personages. Keramiek. Gesigneerd.
Deux personnages assis. Céramique. Signé.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 250 / 350 -
#88Een runderhoorn met bronzen montuur en voet, versierd met een ramskop en gedragen door een putto. XIXe eeuw. Te restaureren.
Une corne de bovin à monture et socle en bronze, décorée d'une tête de bélier et portée par un putto. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19L. SmetsEen lot van vier gravures. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de quatre gravures. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 9 x 8; 15,5 x 18,5; 16,5 x 20 & 16,5 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#423Maryse RaynPeriod: °1958Vier hoogreliëfs met personages. Keramiek. Gesigneerd.
Quatre hauts reliefs avec personnages. Céramique. Signé.No longer availableDim. 40 x 20, 25 x 20 en 19 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#599Nadine Van LierdePeriod: °1941“Twee figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Deux personnages . Technique mixte sur papier. Signé et daté 69.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 60 / 100

