Other lots in this auction
-
#288Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#139Matchbox Dinky CollectionDrie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-30 1956 Austin Healy 100 BN2.- DY-31 1955 Ford Thunderbird.- DY-32 1957 Citroën 2 CV.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-30 1956 Austin Healy 100 BN2. - DY-31 1955 Ford Thunderbird. - DY-32 1957 Citroën 2 CV. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#160R R CollectionEen paar houten opzetschaatsen 1900
A pair of wooden add-on skates 1900No longer availableOnline onlyDim. 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#128Bizarre Models“Green Monster”. Een modelauto op schaal 1:43.
Green Monster. A 1:43 scale model car.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#300Een lot van 2 melkglazen vaasjes met handbeschilderd bloemdecor.
A lot of 2 milk glass vases with hand-painted flower decor.No longer availableOnline onlyDim. 27 x Ø 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#32Tien borden waarvan 5 met een Imari decor, 1 Minton met bloemenmotief, 2 met een blauw en wit berglandschap, 1 Nimy met grisaille landschap en 2 Maastricht met een grisaille jachtdecor.
Ten plates, 5 of which with an Imari decor, 1 Minton with a floral motif, 2 with a blue and white mountain landscape, 1 Nimy with a grisaille landscape and 2 Maastricht with a grisaille yacht decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21-26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#208Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyDim. H: 9-24 cm -
#86“Liggende leeuwin.” Terra cotta beeld met patina - galvanoplastie. Op roodmarmeren sokkel. Naar Barye. Staart gebroken.
“Reclining lioness.” Terra cotta statue with patina - galvanoplasty. On a red marble plinth. To Barry. Broken tail.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#38Acht diverse kopjes en schoteltjes van veelkleurig porselein. O.m. gemerkt van Kopenhagen, Limoges enz.
Eight different cups and saucers of multicolored porcelain. To marked from Copenhagen, Limoges etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#217Een groot houten dienblad.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 50 cm -
#191Twee verschillende Limoges borden.
Two different Limoges plates.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21.5-23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
Un petit vase et une théière en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10 / 15

