#154Een vintage porseleinen klokje met jongen en meisje versierd.
#173Val Saint-LambertEen paar kleurloze kristallen kandelaars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#40Zeven diverse sierborden van gekleurd aardewerk en porselein.
#106Lladro“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
#166Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
#177Een Duitse pendule onder stolp. Met polychroom decor van bloemen.
A German mantel clock under bell jar. With polychrome decoration of flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 25 / 45 -
#251Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
#178Een reeks van vier porseleinen schotels met veelkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
A series of four porcelain dishes with multi-coloured decor of long lines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203Jacques“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline only