Other lots in this auction
-
#150Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-2 Chevrolet Bel Air 1957.- DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-2 Chevrolet Bel Air 1957. - DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#76Een zwart-groen glaspasta vaasje versierd met Griekse figuren met goudopleg.
A black-green glass vase, decorated with gilt, Greek figures and decor.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 170 / 200 -
#294Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
#251Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#285Hector St-Sauveur“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
veneered banjo barometer. Missing an instrument.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25 / 35 -
#287Goebel, Germany“Carrollers”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
"Carrollers". Un groupe de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#132ShucoDrie modelauto’s op schaal 1:43:- Opel Vectra- Opel Omega 2.5 TD Caravan- Opel SintraIn originele doosjes.
Three model cars on a scale of 1:43: - Opel Vectra - Opel Omega 2.5 TD Caravan - Opel Sintra In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#212Een houten bijzettafeltje met opklapbare zijden en 2 laden. Onderstel met 4 poten, waarvan enkele loszittend.
A wooden side table with folding sides and 2 drawers. Base with 4 legs, some of which are loose.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 68 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
A vintage glass vase. Signature unclear at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#113Een paar kristallen karaffen met verguld decor.
A pair of crystal decanters with gilt decor.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 45 / 60

