Other lots by Dali
-
#70Salvador Dali
Een bronzen plaquette met de afbeelding van een Menora en we voegen er een sleutelhanger met de afbeelding van de Klaagmuur aan toe.
Plaquette en bronze représentant une Menorah et nous ajoutons un porte-clé représentant le Mur des Lamentations.No longer availableDim. 8,5 x 6 en 3,5 x 3 cmEstimate: € 230 / 280 -
#552Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#459Dali
“Amazones”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.
“Amazones”. Sérigraphie. Signée et numérotée 54/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 48 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#720
“Indisch soldaat”. Een gebeeldhouwd hardhouten beeld.
“Soldat indien”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 30 / 50 -
#599
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#59
“Mechelen anno 1984”. Een lithografie.
“Malines anno 1984”. Lithographie.No longer availableDim. 55 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#812
Een lot van vier koperen waterketels.
Lot de quatre bouilloires en cuivre.No longer availableDim. h: 25 - 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#544
“Kasura”. Gemengde techniek.
“Kasura”. Technique mixte.No longer availableDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#771
Een lot van 23 eieren in diverse mineralen en in verschillende groottes.
Lot de 23 oeufs en différents minéraux et de différentes tailles.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#311Val St. Lambert
Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres hexagonaux en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#26
Mahoniehouten dienblad op losse vouwpoot. Engelse stijl.
Plateau en acajou sur piétement pliant. Style anglais.No longer availableDim. 77 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#278Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942
“De steenkapper”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
“Le tailleur de pierres”. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#332Jef Van Tuerenhout
Een kunstmap met tien prenten van werken van Jef Van Tuerenhout, waarvan zeven gesigneerd.
Farde contenant dix estampes de Jef Van Turnhout, dont sept signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#613
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#649
Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.
Lustre à trois bras de lumière aux roses en verre et avec coupe centrale en pâte de verre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. coupe: Ø 30 cmEstimate: € 120° / 200