Similar lots by type
-
#559
“Compositie”. Gouache op papier. Draagt handtekening: ‘Rooskens ‘64’. Achteraan een tweede werk, eveneens gouache op papier.
”Composition”. Gouache sur papier. Porte la signature: ‘ Rooskens ‘64’. Au dos se trouve un deuxième travail, également gouache sur papier.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 250 / 300 -
#534
“Hoevezicht”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening ‘Grau Sala’.
”Vue sur fermette”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: ‘Grau Sala’.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 260 / 280 -
#544
“Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.
”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 44 en 37 x 48 cmEstimate: € 400 / 600 -
#500
“Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.
”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#509
“Meisjesportret”. Pastel op papier. Draagt signatuur.
”Portrait de jeune fille”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#659Bourgeois
“Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#704
Twee architecturale werken, bestaande uit een potloodtekening van een kapiteel en een XVIIe eeuwse gravure. De eerste gesigneerd en gedateerd 1927.
Deux oeuvres architecturales, dont un dessin au crayon représentant un chapiteau et une gravure du XVIIème siècle. Le premier est signé et daté 1927.No longer availableDim. 47 x 32 34 x 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#734
“Evolutie”. Een reeks van acht uitgesneden inkttekeningen in een kader. Zonder signatuur.
”Evolution”. Une série de huit dessins en encre dans un cadre. Sans signature.No longer availableDim. 79 x 8,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79Nest Martens
“Boer met hooischoven”. Pastel op papier. Gesigneerd. In de stijl van de Latemse school.
”Fermier et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé. Style école de Lathem.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334Jos Tenoe
“Plattelandszichten” & “Buildraagster”. Drie aquarellen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd 1918
”Scènes de campagne “ & “Débardeur”. Trois aquarelles sur papier. Signés et datés 1918.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#519
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Rappard’.
”Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Rappard’.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 200 / 240 -
#464S. Gillert
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#724Marius Kolvoort
“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.
”Geai”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 150 / 180 -
#339Nelly DegouyPeriod: 1910 - 1979
“Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Danseuse”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#518
Een reeks van zeven Afrikaanse houten maskers.
Une série de sept masques africains en bois.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#197
Een paar bronzen vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen vrouwen.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Empire, portés par des femmes en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 700 / 800 -
#462Dane Andeyer
“Incertitude”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 15/20 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.
”Incertitude”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/20 et datée ‘86 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 196 x 126 cmEstimate: € 80 / 120 -
#75
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 6,76 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#106
Een eikenhouten meubeltje met een lade en een deur. XIXe eeuw.
Un petit meuble en chêne à un tiroir et une porte. XIXème siècle.No longer availableDim. 112 x 84 x 61 cmEstimate: € 50 / 70 -
#373
Een bierpul van aardewerk versierd met kegelende mannen in grijs op blauwe achtergrond. Gemerkt Western Germany en genummerd. Met verzilverd metalen deksel en duimklep.
Une chope à bière en faïence, décor d’hommes jouant aux quilles, gris sur fond bleu. Marquée Western Germany et numérotée.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#71
“Vissende jongen”. Een bronzen beeld. Vislijn manco.
”Jeune homme à la pêche”. Une statue en bronze. La ligne de pêche est manquante.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#248Christofle, Paris
Een grote plateau, een ronde schotel, 2 onderzetters en een tafelschuier. Alle gemerkt.
Un grand plateau, un plat rond, 2 protège-plats et un ramasse-miettes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#456
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
Un tapis persan nouée main, décor de fleurs et d’oiseaux. Usures.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#343
Lot boeken. 6 stuks. Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 delen). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen (3 delen). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.
Un lot de livres, 6 pièces: Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 volumes). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Anvers (3 volumes). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#711
Een Imarischotel op voet met gekartelde rand. Omstreeks 1900.
Un plat en porcelaine Imari sur pied à rebord dentelé.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 30 / 40