Similar lots by type
-
#859G. Heirbaut
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 70/100 -
#214Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 800/1000 -
#984Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#759Robert Meyten
“Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 57 x 99 cmEstimate: € 100/120 -
#892Rik Verheyden
“Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 100/160 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#569Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#982Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 120/180 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#684S. Dewael
“Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#229Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.
“Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#662Omer CoppensPeriod: 1864-1926
“Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.
”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 300/400 -
#689
“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#989Edgard FarasynPeriod: 1858-1938
“Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 200/300 -
#554Alfred Jos Auguste Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vieux Coin’. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#621Joseph De Meyer
“De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.
“La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 240/360 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300/500 -
#209
“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.
“Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.No longer availableDim. 79 x 65 cmEstimate: € 600/800 -
#644Trousselot
“Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#1009Schevelenbosch
Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#652Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100/160 -
#762Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.
”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 100/160 -
#632
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#854Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La grange.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#602Utagawa Hiroshige
“Japans nieuwjaar uit Honderd Zichten op Edo”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Enige vochtsproeten. Ingelijst.
”Nouvel An japonais , Edo.” Une gravure sur bois. Quelques taches d’humidité. Encadrée. XIXième siècle.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#326
Een sobere halbank van gesculpteerd eikenhout.
Banc de vestibule sobre en chêne sculpté.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 60/100 -
#70
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 250/350 -
#1019
Een antilopengewei.
Un bois d’antilope.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/60 -
#123
Een lopende panter van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Panthère courant en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 300/400 -
#1086
Staande klok met messingen werk en geel koperen wijzerplaat. In een eikenhouten kast gebeeldhouwd in Lodewijk XV-stijl. Jaren dertig.
Horloge de vestibule au mouvement en laiton et au cadran en cuivre jaune. Meuble en chêne sculpté de style Louis XV. Années 30.No longer availableDim. 231 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#688
Een vaas van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor van vogels in een landschap. Gemerkt van De Clauw.
Un vase en faïence de Delft avec décor bleu et blanc d’oiseaux dans un paysage. Porte la marque: De Clauw.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 100/150 -
#656
Eikenhouten barmeubel in Lodewijk XV-stijl.
Meuble bar en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 50/80 -
#1021
Een paar opaalglazen cilindervaasjes met verguld en polychroom decor met vrouwen als symbool van jacht en verzamelen. Onderaan genummerd 40. Omstreeks 1900.
Deux vases cylindriques en opaline à décor polychrome et dorure, avec des femmes représentant le symbole de la chasse. Numérotés en dessous, 40. Vers 1900.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 30/40 -
#758
Een paar verzilverd metalen kandelaars.
Deux chandeliers en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/35 -
#288
“Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.
“Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#903
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70/90