#149“Fotoalbum”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd A. Roosenboom. 19e eeuws.
"Photo album". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed A. Roosenboom. 19th century.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#108“Costumen ende Keuren der stede van Oostende”. Herdruckt in’t Laer 1674. Met Privilegie van beyde de Raeden.
"Costumes and Regulations of the city of Oostende". Reprinted in the Lower 1674. With Privilege of both Councils.No longer availableDim. 8 x 38.5 x 26.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#651Een jachttrofee met een opgezette kop van een ree.
A hunting trophy with a mounted head of a roe deer.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#47DresdenEen Duits porseleinen beeldje van 2 dansende figuren. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of 2 dancing figures. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22Een 18e eeuws Russische reisicoon in koper.
An 18th-century Russian travel icon in copper.No longer availableDim. 7 x 6 cm (gevouwen)Estimate: € 40 / 60 -
#432Frans CroesPeriod: 1936 - 2011Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#290Een 18 K geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
#285Een gepolychromeerd houten gesculpteerd paardenhoofd met teugels op sokkel.
A polychrome carved wooden horse head with reins on a base.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#109M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#475Tien langspeelplaten. *Paco Ibañez, “chante Pa.blo Neruda” (Polydor 2473068, 2 LP’s), Frankrijk 1977. “Zonder titel” (Polydor 2393225), Duitsland 1979. *Victor Jara, “Canto Libre” (Pläne Dicap 88269), Duitsland 1981. *Flûte Indienne Los Rupay, “Sacré, Les Andes” (EMI, 4M034-23781), België. *Inti-Illimani, “de canto y baile” (Messidor 15934), Duitsland 1986. “”Vers la Liberté” (Canto libre CM338), Frankrijk 1976. *Calchakis (Arion CB271), Frankrijk 1980. Himno al Sol” (Cuarteto Cedron, “Chances”(..)
Ten vinyl records. *Paco Ibañez, “chante Pa.blo Neruda” (Polydor 2473068, 2 LPs), France 1977. “Untitled” (Polydor 2393225), Germany 1979. *Victor Jara, “Canto Libre” (Pläne Dicap 88269), Germany 1981. *Flûte Indienne Los Rupay, “Sacré, Les Andes” (EMI, 4M034-23781), Belgium. *Inti-Illimani, “de canto y baile” (Messidor 15934), Germany 1986. “Towards Freedom” (Canto libre CM338), France 1976. *Calchakis (Arion CB271), France 1980. Himno al Sol” (Cuarteto Cedron, "Chances" (Polydor 2473082), Fran(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150