#313Wahl-Eversharp“Wahl-Eversharp Skyline”. Een vintage vulpen met 14kt gouden penpunt 585. In doosje.
"Wahl-Eversharp Skyline". A vintage fountain pen with 14kt gold nib 585. In box.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#190Een paar 18 kt drie kleuren gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,69 ct.
A pair of 18 kt three-color gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.69 ct.No longer availableDim. 12,57 gEstimate: € 1800 / 200 -
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#580Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een vlinder bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,62 ct.
An 18 kt white gold necklace with a butterfly-shaped pendant set with white and black diamonds totaling approximately 2.62 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#256Florence Knoll Knoll StudioEen vintage design salontafel met rechthoekig, gechromeerd metalen frame en glazen blad. Ontwerp door Florence Knoll voor Knoll Studio. Onderaan gemerkt.
A vintage design coffee table with a rectangular chrome metal frame and glass top. Designed by Florence Knoll for Knoll Studio. Marked at the bottom.No longer availableDim. 43 x 114 x 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
#182Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Lisseweghe”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Lisseweghe." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 48,5 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#2“Moeder met kind”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
"Mother with child". A print on paper, based on the work of Picasso.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#581Een lot van 6 vintage meerkleurig kristallen likeurglaasjes.
#464Désiré HainePeriod: 1900 - 1989“Le bougeoir de verre”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Haine en verso gedateerd 1964.
"The glass candlestick." A painting, oil on canvas, signed Haine and dated 1964 on the reverse.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 160 / 220