#30Baume & Mercier GenèveEen vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt.
A vintage wristwatch, stainless steel with gold-plated details. Marked inside the dial.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#634Een paar ingelijste Chinese kalligrafieën.
A pair of framed Chinese calligraphies.No longer availableDim. 35,5 x 35,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#694Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
#633Maria Innocentia HummelEen lot van 9 Hummeltjes, nrs. 727, 2052, 793, 479, 629, 729, 558, 438 en 260. Laat 20ste eeuwse stukken.
A lot of 9 Hummel figurines, numbers 727, 2052, 793, 479, 629, 729, 558, 438, and 260. Late 20th century pieces.No longer availableDim. h 10.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#285Een gepolychromeerd houten gesculpteerd paardenhoofd met teugels op sokkel.
A polychrome carved wooden horse head with reins on a base.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#553Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#99Alphonse Mora“Zeilboten bij avondgloren”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd A. Mora.
#72Jos Beeck“De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
#478Een scrollvormige Chinese sokkel van gebeeldhouwd hout. XIXde eeuw.
A scroll-shaped Chinese pedestal made of carved wood. 19th century.No longer availableDim. 34 x 180 cmEstimate: € 200 / 300