#126Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
#293Een lot van zeven boeken over Hergé/Kuifje, alsook drie magazines bestaande uit: Vliegtuigen, Alles over Hergé, Kuifje op het scherm, Wordt vervolgd .. vaarwel Hergé, De humor van Kuifje, De kunst van Hergé en Kuifje in de echte wereld.
A lot of seven books on Hergé/Tintin, along with three magazines consisting of: Airplanes, Everything about Hergé, Tintin on screen, To be continued .. farewell Hergé, The humor of Tintin, The art of Hergé, and Tintin in the real world.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#75W.F. KirkpatrickEen set antieke botermessen met handvatten van parelmoer in een rood stoffen etui, met details in zilver en afkomstig uit de Victoriaanse periode. Toegevoegd een beschadigde zilveren suikertang (800.‰)
A set of antique butter knives with mother-of-pearl handles in a red fabric case, featuring silver details and originating from the Victorian period. Also included is a damaged silver sugar tong (800‰).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#600Een 18 kt witgouden dubbele ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een drubbelvormige smaragd van +- 0,80 ct. Mer certificaat.
An 18 kt white gold double ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.80 ct. in total, and an oval-shaped emerald of approximately 0.80 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,76 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#432Frans CroesPeriod: 1936 - 2011Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#241Een 19e eeuws sawback zwaard, onleesbare graveringen.
A 19th century sawback sword, illegible engravings.No longer availableDim. l 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#413Oscar DemoulinEen vaas in Vlaams geglazuurd aardewerk met de voorstelling van een pauw, onderaan gesigneerd Oscar Demoulin en gedateerd 1963.
#18HergéEen lot van 5 stuks Kuifje memorabilia bestaande uit een horloge met de afbeelding van Bobbie, achteraan gemerkt. Citime Editions, Hergé T.L., een blikken doos, een postzegelreeks, een schilderij en een ingekaderde print.
A lot of 5 pieces of Tintin memorabilia consisting of a watch depicting Snowy, marked Citime Editions, Hergé T.L., a tin box, a series of stamps, a painting, and a framed print.No longer availableDim. 35 x 27 (schilderij)Estimate: € 40 / 60 -
#331Een koperen kandelaar met socket bovenaan en driehoekvormige voet op klauwpootjes.
A copper candlestick with a socket at the top and a triangular base on claw feet.No longer availableDim. 43,5 cmEstimate: € 40 / 60