#297Michel Caugant2 vintage aardewerken kreeften als terrine. Onderaan gemerkt.
2 vintage earthenware lobster terrines. Marked at the bottom.No longer availableDim. 9 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498“5 Dolfijnen”. Een groot bronzen beeld met fontein.
"5 Dolphins". A large bronze sculpture with fountain.No longer availableDim. 183 cmEstimate: € 300 / 400 -
#389Jan Kennis“Portret van een man”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Kennis.
#649Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#126Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
#611Robert LoiseleurEen vintage aardewerken vaas met gesculpteerd visfiguur in het decor. Onderaan gesigneerd.
A vintage earthenware vase with a sculpted fish figure in the decoration. Signed at the bottom.No longer availableDim. 31,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#689“Nieuwsgierige Aap”. Een schilderij, olieverf op doek.
#477Een Afrikaans houten gesculpteerd Bwa masker met geometrisch decor.
An African wooden sculpted Bwa mask with geometric decoration.No longer availableDim. 170 cmEstimate: € 150 / 250 -
#19Een lot van drie daguerreotypes, 19e eeuws, bestaande uit twee damesportretten en een zicht op een kuuroord in de bergen.
A lot of three daguerreotypes, 19th century, consisting of two portraits of women and a view of a mountain spa.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#480Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,73 ct. FVS2 en diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct.
An 18k white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.73 ct. FVS2 and diamond baguettes and brilliants with a total weight of approximately 0.49 ct.No longer availableDim. 6,08 gEstimate: € 2000 / 2200