#44“Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#128Charles BarrierEen paar kristalglazen karaffen met zilveren hals en stop. Gemerkt Minerve, 950-1000‰, en merk zilversmid Charles Barrier, Parijs 1905-1923.
A pair of crystal decanters with silver necks and stoppers. Hallmarked Minerve, 950-1000‰, and silversmith mark of Charles Barrier, Paris 1905-1923.No longer availableDim. 950‰Estimate: € 200 / 300 -
#607Arthru KruppEen metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
#274Noel RekingerPeriod: 1934 - ....“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Rekinger.
"Sitting Nude." A painting, oil on canvas, signed N. Rekinger.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#218Alberto Meda Alias, Italy“Highframe 40”. Een lot van 4 vintage gepolijst aluminium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
"Highframe 40". A lot of 4 vintage polished aluminum design armchairs with black plastic mesh seat and back. Designed by Alberto Meda for Alias, Italy.No longer availableDim. 82 x 40 x 56 cmEstimate: € 400 / 600 -
#353Een wandlamp met drie lichtarmen van verguld plaatijzer, versierd met bloemen en bladeren.
A wall lamp with three light arms made of gilded sheet iron, adorned with flowers and leaves.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#550Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale cognackleurige diamant emerald cut SI2 van 0,72 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central cognac-colored emerald cut SI2 diamond of 0.72 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#202Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Bloemstilleven”, “Interieur”, “Gevelaanzicht”. Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life", "Interior", "Facade view". A lot of 3 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 29 & 44 x 30 & 26 x 34 cmEstimate: € 300 / 450 -
#132Een emaillen reclamebord van Tigra, uitgebracht na het overlijden van Angelina Saey (1933 - 1979), het Antwerpse fotomodel dat model stond voor het iconische logo. Email Belge TPB 4/3/89.
An enamel advertising sign from Tigra, released after the death of Angelina Saey (1933 - 1979), the Antwerp photo model who posed for the iconic logo. Email Belge TPB 4/3/89.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 250 / 300 -
#263Een retro messing tafellamp met florale ornamenten. 3 lichtpunten met in glaspasta meerkleurig kelkvormige coupes.
A retro brass table lamp with floral ornaments. 3 light points with multicolored cup-shaped glass paste shades.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
"Suzon". A sculpted wooden bust of a young lady. In the style of Rodin, 1872.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 150 / 200