#532Een tapijt, Senneh kelim uit Iran, in wol op wol met drievoudig medaillon met levensbomen en botehmotiefjes.
A rug, Senneh kilim from Iran, in wool on wool with triple medallion featuring trees of life and flower motifs.No longer availableDim. 294 x 131 cmEstimate: € 120 / 180 -
#266Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
#681“Cartes Postales”. Een verzamel album met diverse postkaarten.
#411R. Vandervorst“Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.
#505Elf langspeelplaten. Vlaamse en Nederlandse vertolkers. Flairck, Er was eens... Vol. I (o.m. Kris de Bruyne), Thijs Van Leer, Focus, Liesbeth List, Liever nog dan ik heb je lief (o.m. Wannes Van de Velde), Patricia Kaas (2x), Della Bosiers, Dimitri Van Toren, Zjef Vanuytsel.
#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#91Een driedelig schouwgarnituur van zwart marmer met gravures in het decor en zijdelings leeuwenkoppen gesteund op leeuwenklauwen. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met 3 lichtpunten. Eind 19e eeuw.
A three-piece fireplace set of black marble with engravings in the décor and lion head motifs supported by lion paws. Consisting of a clock and two three-light candelabra. Late 19th century.No longer availableDim. 40,5 x 18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#5Acht verschillende Sterling zilveren peper en zoutvaatjes.
Eight different Sterling silver salt and pepper shakers.No longer availableDim. 46,0 g H: 3,4, en 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Landelijk zicht op Turnhout”. Een schilderij, olieverd op doek, gesigneerd H. Diels.
"Rural view of Turnhout." A painting, oil on canvas, signed H. Diels.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#173“De gevallen krijger”. Zamakken beeld op marmeren sokkel. Art deco.
"The fallen warrior." Zamak sculpture on a marble base. Art deco.No longer availableDim. H. 55 x 54 x 20 cmEstimate: € 220 / 240 -
#79Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 150