#131“St-Jan en Maria”. Een lot van 2 hout gesculpteerde beelden. Afkomst antiquair Vanherck.
"St. John and Mary." A lot of 2 wood-carved sculptures. Origin from antique dealer Vanherck.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 300 / 400 -
#630Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
#14“Ballonvaart”. Een print op paneel.
"Hot air balloon ride." A print on panel.No longer availableDim. 79 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Een gebeitste vierkante jardinière. Versierd met vier bollen op de hoeken.
A stained square planter. Decorated with four balls on the corners.No longer availableDim. 61 x 54 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#684Een zwart gelakt design metalen frame, als wanddecoratie of kapstok.
A black lacquered design metal frame, suitable for wall decoration or coat rack.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
#484“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#574Een paar vintage hanglampen met meerkleurig glaspasta coupes.
#105Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#213Ange FaucqEen oude reiskoffer, gemerkt “Ange Faucq”. Met drie sloten en met binnenin uitneembare kledingladen.
An old travel trunk, marked "Ange Faucq". With three locks and removable clothing drawers inside.No longer availableDim. 62 x 102 x 62 cmEstimate: € 180 / 220