#195Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#265Een koperen luchter in de vorm van een graanbundel. Met acht lichtarmen. Naar de ontwerpen van Hans Kögel.
A copper chandelier in the shape of a sheaf of grain. With eight light arms. Based on designs by Hans Kögel.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#442Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerd figuratief”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en E/A.
"Stylized figurative". A lithograph on paper. Signed and marked E/A outside of the plate at the bottom.No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#193Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#240Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,50 ct. FVS, en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.50 ct, FVS, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#695Een gesculpteerd aardewerken Boeddha hoofd.
#304A. De Cock“Winters zicht met dieren”. Een schilderij, olieverf op doek met een hond, een lammetje en 3 vogels. Gesigneerd A. De Cock.
"Winter scene with animals". A painting, oil on canvas featuring a dog, a lamb, and 3 birds. Signed A. De Cock.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#651Een jachttrofee met een opgezette kop van een ree.
A hunting trophy with a mounted head of a roe deer.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#403Een lot van 2 vintage oscilloscopen, bestaande uit een Dynatek 8020 met gebruiksaanwijzing bijgevoegd, en een Tektronix 475.
A lot of 2 vintage oscilloscopes, consisting of a Dynatek 8020 with included user manual, and a Tektronix 475.No longer availableDim. 15 x 43 x 36 & 16 x 29 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#650Een halssnoer van zwarte ruw geslepen kwarts met zilveren slot.
A necklace of rough-cut black quartz with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 130 / 180