Similar lots by type
-
#281
Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.
A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk. -
#228
Een vintage metalen verstelbare anglepoise stijl bureaulamp.
A vintage metal adjustable anglepoise style desk lamp. -
#376
Een retro staanlamp, chroom voet en kunststof bolkap.
A retro floor lamp, chrome base with a plastic globe shade. -
#17
Een paar vermoedelijk Ottomaanse stijgbeugels in staal.
A pair of presumably Ottoman steel stirrups. -
#193Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#125Gaetano Sciolari
Een vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.
A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s. -
#324
Een paar houten lampen in de vorm van fruitboeketten, met lampenkappen.
A pair of wooden lamps in the shape of fruit bouquets, with lampshades. -
#68
Een paar verzilverde tafelkandelaarts, onderaan met label “Made in India’.
A pair of silver-plated table candlesticks, with label "Made in India" at the bottom. -
#249Knoc-art
“Muzieknoten”, een modernistisch werk in geëmailleerd staal gemerkt Knoc-art.
"Musical notes," a modernist work in enameled steel marked Knoc-art. -
#47
“Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.
"Tree of Life": an abstract artwork in forged steel, from the mid-1960s. Not signed. -
#221
Een gepatineerd metalen bijzettafeltje met rond glas en spiegel blad.
A patinated metal side table with round glass and mirrored top. -
#351
Een lot van 3 wijndecanters in hout en metaal.
A lot of 3 wine decanters in wood and metal. -
#387
Een antiek tabaksblik, Vieil-Anvers, Cachet bleu voor Verellen fréres & Co. Circa 1920.
An antique tobacco tin, Vieil-Anvers, Cachet bleu for Verellen fréres & Co. Circa 1920. -
#136Philippe Starck Aleph
"Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.
"Olly Tango". A lot of 6 design chairs with chrome metal tube structure and white lacquered plywood shell. Stamped at the bottom: Tango / Aleph, Made in Italy. Designed by Philippe Starck in 1994, for Aleph / Italy. Some paint flakes present. -
#366
Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.
A vintage brass floor lamp with colorless glass and upholstered shade. -
#161Solex
Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor, vooraan en met label gemerkt model “3800”, medio 1965.
A vintage Solex moped with a petrol engine, front labeled as model "3800", from around 1965. -
#383
Een vogelkooi naar oud voorbeeld.
A birdcage in the style of an antique model. -
#231
Een staande lamp met vergulde houtgesculpteerde voet.
A floor lamp with a gilded wooden sculpted base. -
#335Meccano, Marklin
Een groot vintage vliegtuig in metaal en stof, Meccano en Marklin.
A large vintage airplane in metal and fabric, Meccano and Marklin. -
#67V Pierre
Een paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.
A pair of art bronze table lamps. Labeled "Creation V. Pierre" at the bottom. -
#393
Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
A lot of 5 table lamps, copper and chromed metal. -
#391
Een set van 2 geel koperen kerkkandelaars. Toegevoegd 2 gegoten metalen kandelaars met religieus thema.
A set of 2 yellow copper church candlesticks. Added 2 cast metal candlesticks with a religious theme. -
#316
Een houten Art Deco staande lamp met ronde voet en 2 etagères.
A wooden Art Deco floor lamp with a round base and 2 shelves. -
#151Solex
Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor label gemerkt “Velosolex” en Brown zadel. Model 1700, medio 1960.
A vintage Solex moped with a gasoline engine, labeled "Velosolex" and Brown saddle. Model 1700, from the mid-1960s.
Other lots in this auction
-
#210
Een halssnoer met licht groene Barok parels.
A necklace with light green Baroque pearls. -
#318
Een lot van 2 vintage Chinees porseleinen fish tanks, 1 grote en 1 kleinere, met figuratief en floraal decor. Binnenin met goudvissen versierd, onderaan gemerkt.
A lot of 2 vintage Chinese porcelain fish tanks, 1 large and 1 smaller, with figurative and floral decor. Decorated inside with goldfish, marked at the bottom. -
#86
Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
A solid wood-carved Dagobert chair with a central portrait of a man. -
#246Dynamobel
Een bureaustoel met wieltjes model ZAS321.
An office chair with wheels model ZAS321.Place a bid ›Estimate: € 160 / 180 -
#341Flavio Poli
Een facet geslepen vaas, Murano Sommerso door Flavio Poli met groen en geel.
A faceted vase, Murano Sommerso by Flavio Poli in green and yellow. -
#232Jean OosterlynckPeriod: 1915 - 1996
“Le restaurant”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat.
"The restaurant", a color lithograph, signed outside the plate. -
#134
“Shoki the Demon Queller”. Een Japanse inkttekening op papier. Bovenaan opschrift.
"Shoki the Demon Queller". A Japanese ink drawing on paper. Inscription at the top. -
#139Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954
“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#82Paul Schouten
“Boswegel met figuur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest path with figure". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#394Félix LabissePeriod: 1905 - 1982
“Gelaat”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 56/150.
"Face," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 56/150. -
#45
Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.
A lot of four silver napkin rings and a silver ladle. -
#385
Een bijzettafeltje, eikenhouten onderstel met getorste poten en een koperen blad met Egyptische taferelen.
A side table, oak base with twisted legs and a copper top decorated with Egyptian scenes.