#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#390Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
#245Een Jacob pijp van terracotta gehoogd met wit glazuur aan baard en ogen. Kop in de vorm van een man met tulband en baard met opschrift “Jacob”. Berkenhouten steel en hoornen mondstuk.
A Jacob pipe of terracotta heightened with white glaze on the beard and eyes. Head in the shape of a man with a turban and beard with the inscription "Jacob". Birch wood handle and horn mouthpiece.No longer availableDim. L: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#47Een lot kunstboeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds:- “De Vlaamse wandtapijten van de...”- “De Gouden eeuw van Antwerpen”.- “Willem de Zwijger”- “P. P. Rubens”- “Albert van Dyck”- “Onze Bruegel”- “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade)
A lot of art books, published by the Mercatorfonds: - “The Flemish tapestries of the...” - “The Golden Age of Antwerp”. - “Willem de Zwijger” - “PP Rubens” - “Albert van Dyck” - “Our Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade). Language: Dutch.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#177Henri Désiré GauquiéPeriod: 1858-1927“Fac et Spera”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesign “Henri Gauquié”, gieterijstempel.
“Fac et Spera”, sculptured in patinated bronze, signed “Henri Gauquié”, foundry stamp.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 650 / 750