Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Oude gravure met voorstelling van Beijing, veroverd door de Russische Tataren.

Oude gravure met voorstelling van Beijing, veroverd door de Russische Tataren.

Une ancienne gravure, représentant Beijing envahis par les Tatares russes.
SKU: 2708190004.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #4
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #719

    Een salontafel in Lodewijk XVI-stijl met twee laden en twee uitschuifbare leggers onder het wit marmeren blad.

    Une table de salon style Louis XVI à deux tiroirs et deux rallonges sous la tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #718

    Zeven diverse beeldjes van Chinees porselein.

    Sept statues en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #817

    Een gefineerd kistje met vier kristallen karaffen. XIXe eeuw.

    Un coffret en bois de placage à quatre carafes en cristal. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #870

    Een opklapbaar rond tafeltje en drie kleine stoeltjes van eikenhout.

    Une petite table ronde rabattable et trois petites chaises en chêne.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #308

    Een paar Frans porseleinen vazen met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor in gouden omlijsting op blauwe fond. Lichte randschade aan de voet.

    Une paire de vases en porcelaine de France, décor de fleurs peint à la main, encadrement doré sur fond bleu. Petit dégât au pied.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #510

    Een metalen designlamp met drie lichtpunten met glazen kappen.

    Lampe design en métal à trois lumières aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 183 cm
    Estimate: € 120 / 1890
  • #363

    Twee XIXe eeuwse tafellezenaars, waarbij één versierd met marquetterie en de andere met figuren en dieren achter glas. Bij de eerste mankeert de linkerrand.

    Deux pupitres de table, dont un décoré de marqueterie et l’autre de figures et animaux sous verre. Le cadre gauche manquant au premier.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #513

    Twee vroeg XIXe eeuwse borden van Imariporselein (een restauratie). We voegen er een recenter Imari schoteltje aan toe.

    Deux assiettes en porcelaine Imari du début du XIXème siècle (une restauration). Nous ajoutons un petit plat Imari plus récent.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #480

    Een verchroomde kapstok.

    Un porte-manteau chromé.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #600

    Een staande klok met eikenhouten kast.

    Une pendule de vestibule avec armoire en chêne.
    No longer available
    Dim. 245 x 52 x 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met Columbiaanse smaragd van ± 4 ct.

    Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’une émeraude colombienne de ± 4 ct.
    No longer available
    Dim. 4,32 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #757

    Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.

    Une tête en faïence africaine sur support.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More