#420ChimentoEen 18 karaats geel gouden ketting met plaatje als hanger.
#627Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#766MeshkinEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#626Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#604Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#328JunghansEen schouwpendule in houten kast, versierd met sober inlegwerk.
#303Een plaasteren wandversiering in de vorm van een kop van een barokke dolfijn.
#815Steiff“Molly”. Pluchen hond met merk.
”Molly”. Un chien en peluche. Marque.No longer availableDim. 20 x 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#229Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 350 / 450 -
#873Vier laat XIXe eeuwse sierborden van Limogesporselein met handgeschilderde decors en vergulde randen. Onderaan gemerkt.
Quatre assiettes en porcelaine de Limoges, fin XIXème siècle, décors peint à la main et bord dorés. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 31 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#23Een art deco sierstuk van gegoten glas.
Une pièce décorative Art Nouveau en porcelaine.No longer availableDim. h: 22 b: 17 cmEstimate: € 25 / 30