Similar lots by type
-
#254Maurice Langaskens
“Cieux chargés”. Een ets, genummerd 57/200 en gesigneerd buiten de plaat.
“Cieux chargés”. Une eau-forte, numérotée 57/200 et signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#319Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?
“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#732Anto Diez
“Ellende van de wereld”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La misère du monde”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 30/50 -
#502
“Nana rose et baigneur brun”. Een zeefdruk van een werk van Niki de Saint Phalle. Uitgegeven door Flammarion 4, Parijs. Genummerd 639/2500. 1999.
”Nana rose et baigneur brun”. Une sérigraphie d’après une oeuvre par Niki de Saint Phalle. Ed. Flammarion 4, Paris. Numérotée 639/2500. 1999.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 100/140 -
#342
“Melchisedech reikt Melchior brood en wijn”. & “De verrijzenis van Christus”. Twee oude gravures. De eerste van Hans Witdonck (leerling van Vorsterman) naar Rubens, de tweede van Drevet naar Andray.
”Melchisédech tent du pain et du vin à Melchior” & “La Résurrection du Christ”. Deux anciennes gravures. Le premier par Hans Witdonck ( élève de Vorsterman) d’après Rubens, le deuxième par Drevet d’après Andray.No longer availableDim. 40,5 x 46 cm & 65 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#419Sebregts
“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30/40 -
#474
“Rubensjaar - Laatste Oordeel” Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘77 en genummerd 2/10 buiten de plaat.
”Année Rubens - Dernier Jugement”. Une lithographie. Signée et datée ‘77 et numérotée 2/10 hors planche.No longer availableDim. 37,5 x 27 cmEstimate: € 25/40 -
#482Christian Straetling
“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#494Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996
“Meisjes met katten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 63/275.
”Jeunes filles et chats”. Une lithographie. Signée et numérotée 63/275.No longer availableDim. 39,5 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#724Christ MichielsPeriod: °1939
“Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 32,5 cmEstimate: € 80/120 -
#59M Langaskens
‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.
”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#382
Een houtgravure met boerentafereel. Gemerkt 2/15 en getekend Alphonse Mora.
Une gravure sur bois représentant une scène de fermiers. Marquée 2/15 et signée Alphonse Mora.No longer availableDim. 40 X 29 cmEstimate: € 26/30 -
#54
“Arbeiders met trekpaarden op een werf”. Een ets. Niet gesigneerd.
”Ouvriers et chevaux de trait au chantier”. Une eau-forte. Non-signée.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 20/30 -
#359
Drie grafische werken:- “Kathedraal te Reims” - Een ets van Paul Mansard. 22 x 16 cm- “Mechelen” - Een lithografie naar Samuel Prout. 27 x 42 cm- “Moeder en kind”. Een lithografie, genummerd 15/30. 41 x 28 cm
Trois oeuvres graphiques:- “La cathédrale de Reims” - Une eau-forte par Paul Mansard. 22 x 16 cm- “Malines” - Une lithographie par Samuel Prout. 27 x 42 cm- “Mère et enfant”. Une lithographie, numérotée 15/30. 41 x 28 cm.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#504Pol MaraPeriod: 1920 - 1998
“Compositie met naakt en cello”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/99 buiten de plaat.
”Composition, nu et violoncelle”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/99 hors planche.No longer availableDim. 77,5 x 52 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#92Roca Freixa
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 55/65 -
#582Jan Cobbaert
“Compositie met figuren.” Gouache op papier. Gesigneerd.
”Composition, figures”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 36,5 x 34 cmEstimate: € 300/400 -
#714Rioul
“Edel koppel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple noble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/200 -
#527
Een grote theepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Une grande théière en porcelaine de Chine au décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25/30 -
#594Han Snel
“Balinese markttaferelen.” Een paar werken, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘09.
”Scènes maréchales du Bali”. Quelques oeuvres, techniques mixtes sur toile. Signées et datées ‘09.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 850/900 -
#660
Een staande klok in houten kast met een koperen wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule à cadran en cuivre. Avec poids et balancier.No longer availableDim. 192 x 25 cmEstimate: € 180/220 -
#780
Een Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis Caucase en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 40/50 -
#615
Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#398
Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80/100 -
#693
Diverse fallische beeldjes van brons en van steen. 3 stuks.
Trois statues phalliques en bronze et pierre.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#214Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 220/280 -
#784
Een metalen grote kandelaar, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 50/80