Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Oude houten graanschepel.

Oude houten graanschepel.

Une ancienne pelle à grains.
Dim. L. 115 cm
SKU: 2409190433.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #307

    Twee oude wereldbollen.

    Deux anciens globes.
    No longer available
    Dim. H. 45 & 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #635

    Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #377

    Twee verschillende schemerlampen van aardewerk en koper.

    Deux lampes différentes en faïence et cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 50
  • #380
    Il Bisonte

    Een roestvrij stalen horloge met bruin lederen polsband in originele doos.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir brun. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #151
    Robert Detrixhe
    Period: °1935

    Een lot van vijf schilderijtjes met fruit, uitgevoerd op broodplankjes. Gesigneerd.

    Un lot de cinq peintures de fruits, fait sur des planches à pain. Signées.
    No longer available
    Dim. 37 x 16 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #205

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,87 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,87 ct.
    No longer available
    Dim. 15,26 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #266

    Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.

    Une armoire en acajou à deux portes à un tiroir en dessous de la tablette en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 146 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #402
    Yvonne Couron

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signé et daté 1940.
    No longer available
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #799
    Wittwer

    Een glazenservies ‘Tell’ van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf fluitglazen, acht rodewijnglazen en zes waterglazen. Model ‘Siska’. Gemerkt.

    Un service à verres “Tell” en cristal incolore taillé, comprenant douze flûtes, huit verres à vin rouge et six verres à eau. Modèle ‘Siska’. Marque.
    No longer available
    Dim. H. 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #52
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    Een winterlandschap naar Valerius De Saedeleer. Gesigneerd en E.A buiten de plaat.

    Un paysage hivernal d’après Valerius De Saedeleer. Signé hors planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #891

    Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.

    Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #522

    “Geisha met paraplu”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”Geisha et parapluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More