Other lots in this auction
-
#818Een diep bordje en een plat bord van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Une assiette profonde et une assiette plate en porcelaine de Chine, décorations de fleurs polychromes. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 45 / 75 -
#742Royal Zuid-HollandEen vaas van meerkleurig plateel, versierd met een bloemendecor. Decor ‘Hilaire’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs. Hilaire. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#31Een wijwatervat van geglazuurd terracotta met reliëfdecor. Schilfer.
Un bénitier en terre cuite à glaçure brune et à décor en relief. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#128Een buste van Beethoven van donkergepatineerd plaaster.
Un buste de Beethoven en plâtre à patine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#198Paar vergulde kandelaars met 6 lichtpunten gedragen door indianen. Omstreeks 1880. Bevestiging van één lichtarm te herstellen.
Une paire de candélabres à six points lumineux portés par des indiens. +- 1880. Un bras nécessite une réparation.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 500 -
#87Een paar bronzen houders met struisvogeleieren.
Une paire de supports en bronze et oeufs d’autruche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#54037 boeken en catalogi. Maurice Rheims. “L’Univers de la Bibliophillie”. Ed. Pygmalion 1988. R.H. Marijnissen. “Schilderijen Echt Fraude Vals. Moderne onderzoeksmethoden van de schilderijenexpertise”. Elsevier, 1985. E.v.a.
37 livres et catalogues. Maurice Rheims. “L’Univers de la Bibliophilie”. Ed. Pygmalion 1988. R.H. Marijnissen. “Schilderijen Echt Fraude Vals. Moderne onderzoeksmethoden van de schilderijenexpertise”. Elsevier, 1985. E.v.a.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 600 / 700 -
#342Een complete reeks met oude Belgische stafkaarten. Bijgevoegd een Franstalige kaart van Belgisch Congo en een oude geologische kaart van België.
Une série complète de cartes topographiques belges. Nous ajoutons une carte française du Congo belge et une ancienne carte géologique de la Belgique.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#688Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#838Een paar flesvazen van Chinees porselein met een decor van vogels, bloesems en landschappen in cartouches op een rode fond, versierd met bloemen. Stoppen intact. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases gourde en porcelaine de Chine, décor d’oiseaux, floraisons et paysages en cartouche sur fond rouge et fleurs. Bouchons intacts. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#447Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en étain, style Baroque. Période Louis XV.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80 / 120

