Other lots in this auction
-
#394Een lot van 19 Franstalige strips, waaronder ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, enz.. Bijgevoegd een Duitstalig album van ‘Baracuda’.
Un lot de 19 bandes dessinées, dont ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, etc. Nous ajoutons un album de ‘Baracuda en allemand.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#69Elixir d’AnversEen publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.
Une affiche publicitaire de 1921. Avec encadrement.No longer availableDim. 67 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#520Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
Une carpette persane nouée main à décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#475Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#409Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Kleine Zavel”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Petit Sablon”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 11,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#900Koll’s catalogus 2012
Le catalogue Koll’s 2012.No longer availableEstimate: € 12 / 14 -
#191A. Gaudez“Mignon”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Mignon”. une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 450 / 550 -
#791Een lot strips, waarbij 10 albums van ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums van ‘Sjef van Oekel’, 3 albums van ‘Roel Dijkstra’, 3 albums van ‘Yalek’, enz.
Un lot de bandes dessinées, dont 10 albums de ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums de ‘Sjef van Oekel’, 3 albums de ‘Roel Dijkstra’, 3 albums de ‘Yalek’, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#388Een hoge vaas van kleurloos glas.
Un vase haut en verre incolore.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 20 / 25 -
#257Een paar bronzen kandelaars in de vorm van een bloem, gedragen door een olifant.
Une paire de candélabres sous forme de fleurs, portés par un éléphant.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#294“Vrouw en kinderen bij het raam.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Femme et enfants près de la fenêtre”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#806Bochara. Een Oosters karpet. Handgeknoopt.
Bochara. Une carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableDim. 229 x 136 cmEstimate: € 40 / 50

