Other lots in this auction
-
#700Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#155Een 18 karaats drie kleuren gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or tricolore 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 13,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#120Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 300 / 400 -
#369“Havendorpje”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Village portuaire”. Huile sur panneau. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#54Marleen GerloPeriod: °1954“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#736SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 250 x 243 cmEstimate: € 200 / 300 -
#398Val St. LambertTwee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.
Deux vases en cristal doublé vert taillé, dont une pièce unique. Marques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#495Twee chromen spaghettistoelen naar ontwerp van Giandomenico Belotti. Met bijpassend magazinerekje.
Deux chaises dites ‘Spaghetti’ en chrome d’aprés une création par Giandomenico Belotti. Avec portes-magazine assorti.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#516Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Légère décoloration.No longer availableDim. 214 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#497Een kalender van Felix Timmermans en de Zimmertoren van Lier.
Un calendrier de Felix Timmermans et la tour Zimmer à Lier.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#118Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.No longer availableDim. 18 x 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#726HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 200 / 240

