Other lots in this auction
-
#27Een lot houten voorwerpen, waarbij een kleine ronde spiegel, een kijker, een ingelegd deksel van een kistje, een kruisbeeld, een rond doosje, een houder voor een zakhorloge (zonder stolp) en een speldenkussen. Grotendeels XIXe eeuws.
Un lot d’objets en bois, dont un petit miroir rond, un couvercle de coffret incrusté, un crucifix, une petite boîte ronde, un porte-gousset sans cloche et un coussin à épingles. La plupart du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 8 - 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#788Twee Afrikaans ivoren voorwerpen en eentje van been.
Deux objets africains en ivoire et un en os.No longer availableDim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#455Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#198Paar vergulde kandelaars met 6 lichtpunten gedragen door indianen. Omstreeks 1880. Bevestiging van één lichtarm te herstellen.
Une paire de candélabres à six points lumineux portés par des indiens. +- 1880. Un bras nécessite une réparation.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 500 -
#284Raymond De la HayePeriod: 1882-1914“De verloren zoon”. Een belangrijke ets in bruine inkt op papier. Met foto van de schilder achteraan en gesigneerd door Raymond de la Haye Jr.
”Le fils prodigue”. Une eau-forte importante, encre brun sur papier. Avec photo au dos du peintre et signé par Raymond de la Haye Jr.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#818Een diep bordje en een plat bord van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Une assiette profonde et une assiette plate en porcelaine de Chine, décorations de fleurs polychromes. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 45 / 75 -
#34G. Coussement“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Encadrement d’origine, +- 1830.No longer availableDim. 48 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#576Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#665Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.No longer availableDim. h: 104 x 97 x 48 cmEstimate: € 600 / 650 -
#323Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. Twee eerste uitgaven:- 34: De duistere diamant. 1958.- 35: De zwarte zwaan. 1959. Goede staat.
“Suske en Wiske”. Deux premières éditions:- 34: De duistere diamant. 1958.- 35: De zwarte zwaan. 1959.Bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#550Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#527Een paar lampenvoeten van verguld brons in de vorm van musicerende tempelwachters.
Une paire de pieds de lampe en bronze doré sous forme de gardiens de temple en musique.No longer availableDim. h: 33 cm (66 cm met kap)Estimate: € 100 / 120

