Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Oude houten graanschepel.

Oude houten graanschepel.

Une ancienne pelle à grains.
Dim. L. 115 cm
SKU: 2409190433.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #467

    Een gems van gesneden hout. Zwarte woud.

    Un chamois en bois sculpté. Foret Noir.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #654

    Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.

    Un miroir à encadrement en bois doré, style Louis XV, décoration d’un bas relief d’une jeune femme de profil. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 178 x 55 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #855

    Een opstapje van notenhout met uitschuifbare trede. Tabletten met vachetteleer bekleed. Engelse stijl.

    Une petite marche en noyer à marche coulissante. Tablettes en vachette. Style anglais.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #223
    Célestine Vermoelen

    “Herenportret. Alphonse Joseph Vermoelen”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXde eeuw.

    ”Portrait d’homme. Alphonse Joseph Vermoelen”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 133 x 88 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #18

    Een gevarieerd lot beeldjes van biscuit, terracotta en porselein.

    Un lot de statues variés en porcelaine, biscuit et terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een lot schelpen en zee-egels.

    Un lot de coquillages de mer et d’oursins.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #234

    “Meisjesportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.

    ”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile marouflée. Ecole belge, début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 50 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct. K / VS-SI1.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,90 ct. K/VS-SI1.
    No longer available
    Dim. 5,92 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #495

    Twee chromen spaghettistoelen naar ontwerp van Giandomenico Belotti. Met bijpassend magazinerekje.

    Deux chaises dites ‘Spaghetti’ en chrome d’aprés une création par Giandomenico Belotti. Avec portes-magazine assorti.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #568

    Een gesculpteerd stenen altaartje met een bronzen Boeddhabeeldje.

    Un petit autel en pierre sculptée avec une statue de Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #178
    Célestine Vermoelen

    “Herenportret. Joseph Michel Vermoelen (1909-1986)”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.

    ”Portrait d’homme. Joseph Michel Vermoelen (1909-1986)”. Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 77 x 66 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #695

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More