#31Een wijwatervat van geglazuurd terracotta met reliëfdecor. Schilfer.
Un bénitier en terre cuite à glaçure brune et à décor en relief. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#138“Zittend naakt”. Metaal en gips.
”Nu assis”. Métal et plâtre.No longer availableDim. h: 29,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#671Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Un piédestal en bois sculpté chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. 63 cm Ø 34 cmEstimate: € 150 / 180 -
#619Utagawa HiroshigePeriod: 1797 - 1858“Zeilschepen” & “Huizen aan een meer”. Twee ingekleurde Japanse houtsneden. Gesigneerd.
”Voiliers” & “Maisons au bord du lac”. Deux gravures sur bois japonaises. Signées.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 200 / 260 -
#55Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
#273Een lampenvoet van albast in de vorm van een vasque.
#718Een gesculpteerd albasten snuffbottle.
Un flacon ‘snuffbottle’ sculpté en albâtre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120 / 130 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#788Twee Afrikaans ivoren voorwerpen en eentje van been.
Deux objets africains en ivoire et un en os.No longer availableDim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#629Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.