#793Messingen tafelklokje.
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 1 ct.
#140Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van slangen bezet met gekleurde diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de serpents sertie de diamants colorés ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#42“Landschap”. Olieverf op paneel. Recent werk naar de XVIIde eeuw.
”Paysage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XVIIème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#59“Bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Emile Claus’.
#362Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
#690Een meubel met twee deuren en een lade.
#176Een staande klok met eikenhouten kast.
#393Een oud smeedijzeren draaispit, gemonteerd als luchter.
#635Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.