Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Oude man”. Een antiek Chinees handwerkje van zijde en papier.

“Oude man”. Een antiek Chinees handwerkje van zijde en papier.

"Vieil homme". Un ancien ouvrage chinois de soie et de papier.
Dim. 27 x 11 cm
SKU: 3008220409.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #420

    Een paar Antwerpse herdenkingsmunten. Leopold II. Koninklijke Academie der Schoone Kunsten 1897. En ‘s Lands Eeuwfeest 1830-1930.

    Une paire de pièces commémoratives anversoises. Léopold II. Académie Royale des Beaux-Arts 1897. Et ‘s Lands Eeuwfeest 1830-1930.
    No longer available
    Dim. Ø 5 & 7 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #19

    Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.

    Un régulateur en bois. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #664

    Vijf schaalmodellen van zeilboten.

    Cinq maquettes de bateaux à voile.
    No longer available
    Dim. 53 x 32 cm - 30 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #128

    “Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.

    "Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.
    No longer available
    Dim. 60 cm x 33 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #384
    Hutschenreuther

    Drie beeldjes van diverse putti van meerkleurig biscuit op porseleinen voetstukjes. Gemerkt.

    Trois figurines de divers putti en biscuit multicolore sur socles en porcelaine. Marquées.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 & 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #459

    “De vier Chinese dorpsarchetypen.” Een kader met vier inkt en aquarel tekeningen.

    "Les quatre archétypes de villages chinois." Un cadre avec quatre dessins à l'encre et à l'aquarelle.
    No longer available
    Dim. 4 x (30 x 25) 80 x 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #676

    Een gedreven koperen godslamp, versierd met vogeltjes.

    Une lampe divine en cuivre martelé, à décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. H:100cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #53

    Een lot van vier verschillende kleine terrines van meerkleurig en verguld Frans porselein op schoteltjes. Drie van Parijs en één van Limoges.

    Lot de quatre petites terrines différentes en porcelaine de France multicolore et dorée sur soucoupes. Trois de Paris et un de Limoges.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 19 cm Ø: 12 - 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #644
    Albert Bockstael
    Period: 1898 - 1989

    “Silencium”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.

    "Silencium". Encre sur papier. Signé et daté 1965.
    No longer available
    Dim. 55 x 73 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #640

    Twee zwarte handtasjes met één ervan versierd met engeltjes en één okergeel handtasje met zilveren beugel en vakverdeling. Eind 19e eeuw.

    Deux sacs à main noirs dont un décoré d'anges et un sac à main jaune ocre avec support et compartiments en argent. Fin 19ème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #567

    Twee verschillende art nouveau vaasjes van aardewerk.

    Deux vases différents en poterie Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #537

    “Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.

    "Chien de chasse au faisan". Une statuette en bronze.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 7 x 13 cm
    Estimate: € 10 / 140
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More