Other lots in this auction
-
#67
Een lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cm (z.k.)Estimate: € 60/80 -
#234Willy Vandersteen
“Op het Eiland Amoras”. Suske en Wiske, rode reeks. Editie 1949. Matige staat, voor-en achterkaft gelost en met schade aan de rugzijde. Goed blok.
"Op het Eiland Amoras". Suske en Wiske, série rouge. Édition 1949. État correct, couverture avant et arrière détachées et avec des dommages à la colonne vertébrale. Bon bloc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#26
Een gesculpteerde houten armstoel met gecanneerde zit en rug.
Fauteuil en bois sculpté à siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 35/45 -
#337
Een lot Vlaams aardewerk bestaande uit vijf kandelaars en een pot met een bloemendecor in reliëf.
Lot de poterie flamande composé de cinq bougeoirs et d'un pot à décor floral en relief.No longer availableDim. h: 15 - 25 cmEstimate: € 35/45 -
#311Meissen
“Twee putto op dolfijn”. Een groep van meerkleurig porselein in barokke stijl. Onderaan gemerkt.
"Deux putto sur dauphin". Un groupe de porcelaine multicolore de style baroque. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200/300 -
#11
Een Madonna met kind van Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles. Sous cloche.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#622
Een reeks van twaalf meerkleurig glazen diertjes in originele doosjes. Chinees werk. We voegen er een groter exemplaar in doosje aan toe.
Une série de douze animaux en verre multicolores dans des boîtes d'origine. Travail chinois. Nous ajouterons une copie plus grande dans une boîte.No longer availableDim. H:2-5cmEstimate: € 20/25 -
#233
Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 80/120 -
#222
Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.
Deux bougeoirs en cuivre finement décorés à cinq points lumineux.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#236
Een eikenhouten eendeurskast met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne avec un tiroir en ceinture. XIXème siècle.No longer availableDim. 117 x 62 x 84 cmEstimate: € 50/100 -
#691
Een kelk van kleurloos glas met een spiraal in de voet en een stervormige schaal van groen en kleurloos glas.
Un calice de verre incolore avec une spirale dans le pied et un bol en forme d'étoile de verre vert et incolore.No longer availableDim. h: 9,5 - 23,5 cm Ø 10,5 - 29 cmEstimate: € 35/40 -
#593Hutschenreuter
Een porseleinen kandelaar met vier lichtpunten, versierd met twee musicerende putti van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt.
Bougeoir en porcelaine à quatre pointes lumineuses, décoré de deux putti musiciens en biscuit coloré. Marqué en bas.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 40/60