#463
“Koppel”. Een bronzen groep. Achteraan gemerkt.
#549Lumophon
Een radio in meubel. Jaren ‘60.
#613
Drie verschillende vaasjes van blauw wit Chinees porselein.
#222
Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.
#102Mourdonck
“Schepen op zee”. Een paar marines, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Belgische school.
"Navires en mer". Une paire de marines, huile sur toile. Tous deux signées. Ecole belge.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#257
Een wandelstok met verrekijker.
#91
#430Wolfers
Een mosterdpotje met bijpassend lepeltje. 800‰. Glas intact.
#400Christian Dior
Een zijden foulard in origineel doosje.
#378
Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van reigers en lotussen. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de hérons et de lotus. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#357Val Saint Lambert
Een vaasje van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en met nummer 129/175/93.
#464
“Het rode badpak”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 40/98 buiten de plaat.
"Le maillot de bain rouge". Une lithographie. Signée et numérotée 40/98 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 17,5 x 15 cmEstimate: € 120 / 160