#243
Een Arabisch zilveren bordje met gegraveerd decor. 256,3 gram
Petite assiette arabe en argent avec décor gravé. 256,3 g.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 100/150 -
#28Cerabel
“Bokje”. Een wit porseleinen beeldje.
#546
“Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.
#113
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw. Eén met letsel aan de arm en hand.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine française. XIXe siècle. Une avec dégâts au bras et à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/60 -
#703Becker’s Sons Rotterdam
Een apothekersweegschaal van notenhout. Ontbrekende gewichten.
#49
“Meisjes”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘76.
“Petites filles”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘76.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#784
Een presenteervitrine met miniatuur knopen en andere scheepsbenodigdheden.
#27
Een lot van drie karaffen en een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
Trois carafes et un drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#220Baume & Mercier Geneve
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Een briljant van ± 0,54 ct. in gesloten hoesje. E. SI1. Met certificaat.
Brillant de ± 0,54 ct enfermé. E. SI1. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 1250/1300 -
#681Walker & Hall, Sheffield
Een voorsnijset met hoorn. Heften van zilver.
#663
Een smeedijzeren voorstelling van Don Quixote.
Sculpture en fer forgé représentant Don Quichotte.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 800/1000