Similar lots by type
-
#71William Hutton & Sons
Een set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
-
#73Wiskemann
Een 74-delig verzilverd metalen bestek gemerkt OW (Otto Wiskemann) bestaande uit 2 doosjes met hierin 12 grote messen en 12 kleine messen, los 14 soeplepels, 10 dessertlepels, 14 grote vorken en 12 dessertvorken.
Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#47
“Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.
-
#102Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Provensaalse poort”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
-
#42Lydia De Groof
“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
-
#67V Pierre
Een paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.
-
#99Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Interieur met open haard”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
-
#118
Een Franse hoorn in geel koper met bijhorende beschermkoffer. Fach Premium FPH-102.
-
#3Emirober
Een lot van 4 plastic Beatles, ca 1960 uit de reeks Beatlemania geproduceerd door Emirober.
-
#338Bassano, Italy
Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.
-
#362
“En Sologne”, een lithografie op papier, onleesbaar gesigneerd.
-
#28
Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
A bronze sculpture of a writing boy on a marble base, marked C Marcie. -
#48
Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.
-
#44Jean Van Noten
“Museum van Belgisch Congo”, een affiche, ca 1955 voor het Afrikamuseum in Tervuren ontworpen door Jean Van Noten. Met randschade. Toegevoegd een kleine filmaffiche van Black Emanuelle uit 1975.
-
#111Roberta De Camerino
Een vintage kalfslederen handtas. Gemerkt.
-
#113
“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
"The Encounter". An art bronze statue with two figures, inspired by Moreau. The original base is missing, replaced by a wooden version. -
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
-
#117Lino Sabattini
Een theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.
-
#8Gabriels Biljarts
Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
-
#86
Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
-
#49René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Bloemstillevens”. Een lot van 2 schilderijen op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1987, waarvan 2 ingekaderd.
-
#299
“Biologische Tafeln”. Een lot van 4 vintage schoolkaarten met thema fauna & flora; spin, vogels, wortels
-
-
#323Minolta, Paillard Bolex
Een lot vintage foto en filmmateriaal bestaande uit een Minolta SRT-303 met Vivitar 28mm lens, een Minolta SRT-100X met MC Rokkor PF 50 mm 1:1.7 lens, een Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, een Eyemik 200mm 1:3.5, een minolta rokkor 58mm 1:1.4 en een Paillard Bolex B8 met een Yvar 13mm 1:1.9 lens. Toegevoegd een vintage lichtmeter.
Place a bid ›Estimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#131Edoardo Tasca Capodimonte
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
-
#290
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
-
#93
Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.
-
#37View-Master Sawyer’s Inc
Een vintage View-Master 3-Dimension Model-E in originele doos met 13-tal thema’s, waaronder Mighty Mouse, Bonanza, etc.
Place a bid ›Estimate: € 50 / 75 -
#361
Een koffer met 78-toeren platenin bakeliet bestaande uit Bach, Beethoven, Hendelssohn, Mozart ea.
-
#83
Een antieke opvouwbare veldcamera met balg en een ThorntonPickard Beck symmetrical lens. Omstreeks 1900.
-
#160Chopard
Een 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate. -
-
-
#110
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.
-
-
#68
Een paar verzilverde tafelkandelaarts, onderaan met label “Made in India’.