Similar lots by type
-
#562Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.
Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#628Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.
Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120 / 200 -
#20Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#627Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#583Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Une paire de vases en porcelaine de Chine aux formes féminins.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 720 / 800 -
#631Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.
Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 140 -
#769Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#636Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.
Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.No longer availableDim. 118 x 80 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#689Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.
Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 70 / 80 -
#692Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#598Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.
Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#476Een achthoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal octogonal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 44 cm h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#637Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase en porcelaine Canton récent.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#599Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#25Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#772Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#633Een houten wandelstok met een ivoren handvat en punt.
Une canne à pointe et manche en ivoire.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#652Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.
Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#588Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#641Een Chinees juwelenkabinetje van hout, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.
Un petit cabinet à bijoux chinois en bois, montures en laiton et plaquettes en jade ajourées.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#697Twee gazellen van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Deux gazelles en ivoire africaine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#516Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#649“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100
Other lots in this auction
-
#650“Man met pijp en paraplu”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Achteraan gesigneerd.
”Homme avec pipe et chapeau”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signature au dos.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#467Een tonvormige tuinstoel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Onderaan met stempel.
Un tabouret en forme de tonneau en porcelaine de Chine polychrome au décor de personnages en cartouche.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#117“Mensenfiguur met vogelkop”. Een bronzen beeldje op rood marmeren sokkel.
”Personnage humain à tête d’oiseau”. Une statue en bronze sur socle de marbre rouge.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#623Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 220 / 300 -
#57Een bronzen haardscherm in Lodewijk XV-stijl.
Un pare-feu en bronze, style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 72 cmEstimate: € 80 / 20 -
#639Een reproductie van een oude Antwerpse kaart van de rede van Antwerpen.
Une reproduction d’une ancienne carte d’Anvers, les rades d’Anvers.No longer availableDim. 36 x 190 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#241Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en albâtre et régule à la décoration d’un porte-drapeaux à côté de l’horloge.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#503Bronzen vaas met reliëfdecor, Japan omstreeks 1930.
Un vase en bronze au décor en relief. Japon, +- 1930.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#539“Boulevard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Kees Verwey’.
”Boulevard”. Huile sur panneau. Porte la signature: ‘Kees Verwey’.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 220 / 240 -
#294MoschinoEen handtas van leder en stof.
Un sac à main en cuir et tissus.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#522“Tempelscène”. Een Indische gouache op zijde.
”Scène dans le temple”. Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 80 / 100



