Similar lots by type
-
#593Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010‘L’oiseau de feu’, fotolithografie op een porseleinen bord. Aan de achterant gestempeld; Corneille.
'The Firebird', photolithograph on a porcelain plate. Stamped on the back; Corneille. -
#52‘Landschap met hoeve’, aquarel op karton. Getekend Valerius de Saerdeleer. Zonder kader.
'Landscape with farmhouse', watercolor on cardboard. Signed by Valerius de Saerdeleer. Unframed. -
#148“Carte des environs de Paris et des fortifications avec l'indication des Foires et Fêtes patronales.” Een map met rondom bezienswaardigheden, Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Op doek verlijmd.
"Map of the surroundings of Paris and its fortifications with the indication of Fairs and Patronal Feasts." A map showcasing local attractions by Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Mounted on canvas. -
#74E. NaetsPortret van Aloïs De Laet, krijttekening op papier. Getekend E. Naets, leerling van Aloïs De Laet.
Portrait of Aloïs De Laet, chalk drawing on paper. Signed by E. Naets, student of Aloïs De Laet. -
#342Pat AndreaPeriod: 1942 - ....“Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.
"Summer evening training", a lithograph from 1970, signed and numbered outside the plate: 137/190. -
#374Philippe Henri NoyerPeriod: 1917-1985‘Lady Libellula’, een kleurenlithografie. Getekend Ph. Noyer, niet genummerd.
'Lady Libellula,' a color lithograph. Signed Ph. Noyer, not numbered. -
#3Een bundel franstalige manuscripten, gedateerd 1771-72. Toegevoegd een kader met een brief en een kaartje van Madame Grollier, ‘On y trouve des appartements meublés à tout prix’.
A collection of French-language manuscripts, dated 1771-72. Added is a frame with a letter and a card from Madame Grollier, 'On y trouve des appartements meublés à tout prix'. -
#2Een lot van 2 militaire landkaarten, Zuidelijk operatie tooneel (papier op doek) en Deutsche Heereskarte - Strasenkarte Skandinavien (papier).
A lot of 2 military maps, Southern operational theater (paper on canvas) and Deutsche Heereskarte - Strasenkarte Skandinavien (paper). -
#372‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.
'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies. -
#302Bernard CharoyPeriod: 1931 - 2024“Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.
"Young lady with a hat", a color lithograph, E.A. (artist's proof), signed outside the plate. -
#212Edmond Verstraeten‘Sneeuwlandschap met hooimijten’, krijttekening op papier. Gemonogrameerd E. V.
'Snowscape with Haystacks', chalk drawing on paper. Monogrammed E. V. -
#54‘Abstracte compositie’, een monochrome ets/aquatint. Getekend Riopelle, epreuve artist. Zonder kader.
'Abstract composition', a monochrome etching/aquatint. Signed Riopelle, artist's proof. Unframed. -
#49Julien CélosPeriod: 1884-1953“Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat Julien Célos.
"Cityscapes". Triptych with three color etchings. Signed outside the plate Julien Célos. -
#263Cornette"Iconographie van Antwerpen. 174 oude stadsgezichten en plattegronden. Historisch toegelicht - iconografie van Antwerpen." is een boek van Cornette. a. h.. Het is uitgegeven door De Sikkel Antwerpen. Deze editie verscheen in 1933.
"Iconography of Antwerp. 174 old city views and maps. Historically explained - iconography of Antwerp." is a book by Cornette. a. h.. It was published by De Sikkel Antwerp. This edition was released in 1933. -
#352Jack GodderisPeriod: 1916-1971‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.
"American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54. -
#249Een map met drie kleurenetsen door Günter Kraus. Uitgegeven door galerie Willy Verkauf, 1960.
A folder with three color etchings by Günter Kraus. Published by gallery Willy Verkauf, 1960. -
#19Julien SeverinStudie naar voeten en de rug van een jongen. Potlood op bruin papier, recto verso in plexiglazen kader. Getekend Severin.
Study of the feet and back of a boy. Pencil on brown paper, framed in plexiglass, signed Severin. -
#232‘Parktuin’, gouache op papier. Getekend Victor Charreton.
'Park garden', gouache on paper. Signed by Victor Charreton. -
#582Giorgio De ChiricoPeriod: 1888 - 1978“Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.
"Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate. -
#292Henri RamaekerPeriod: 1887-1957‘Dorpszicht’, een monochrome ets in kubistische stijl. Getekend Ramah.
‘Village view’, a monochrome etching in Cubist style. Signed Ramah. -
#309Jef Eliaers“Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.
"Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil. -
#183RobbedoesEen Robbedoes verzamelalbum 22. 1e druk. Bundeling weekblad Robbedoes. 9e jaargang, nr 388 - 4 september 1947. Bijgevoegd 18 Robbedoes weekmagazines. Medio 1947.
A Robbedoes collector's album, 22nd edition. Compilation of Robbedoes weekly magazine. 9th year, no. 388 - September 4, 1947. Includes 18 Robbedoes weekly magazines. Mid-1947.Place a bid ›Estimate: € 140 / 160
Other lots in this auction
-
#117Christofle FranceEen vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt.
A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. Marked. -
#298Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.
A solid brass church candlestick, with dragon feet. -
#70Een paar geelgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and rubies totaling approximately 0.60 ct. -
#289‘Bergmeer met zeilschepen’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, onleesbaar getekend.
'Mountain lake with sailing ships', oil on canvas. From the 19th century, signed illegibly. -
#340Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring. -
#368Een gekleurd porseleinen beeldje van een jonge stuurman, gekleed als Long John Silver. Spaans werk
A colored porcelain figurine of a young helmsman, dressed as Long John Silver. Spanish work. -
#271Een lot van 5 koperen vijzels met stampers.
A lot of 5 copper mortars with pestles. -
#277‘Maanvissen’, een beeld van meerkleurig porselein met goudaccenten. In de stijl van Eugenio Pattarino, niet getekend.
'Moonfish', a sculpture of multi-colored porcelain with gold accents. In the style of Eugenio Pattarino, not signed. -
#108Een zilveren schaaltje met organische vormgeving, 290 gram, gemerkt 800.
A silver dish with organic design, 290 grams, marked 800. -
#5“Genootschap der bakkers gasten”, een zilveren penning uit 1828. Deze penning werd vaak gedragen door de Deken (C. De Smecht) van deze gilde.
"Society of the baker's guests", a silver medal from 1828. This medal was often worn by the Dean (C. De Smecht) of this guild. -
#353LimogesEen handbeschilderde porseleinen dekselvaas, Limoges-France, naar Chinees voorbeels, op houten sokkel.
A hand-painted porcelain covered vase, Limoges-France, after a Chinese model, on a wooden base. -
#190Een wit en geelgouden art deco broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A white and yellow gold Art Deco brooch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.

