Similar lots by type
-
#364
Een beschilderde houten plaquette met Aziatische taferelen.
-
#657
Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Eé van de vazen heeft een scheurtje bovenaan de hals.
-
#603
“Rama”. Een bronzen beeldje met vergulde details. Thailand.
-
#637
Een Chinees porseleinen Kendi. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
-
#643Satsuma
Een Satsuma wierookbrander met fo-honden en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#25
Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
-
#24
“Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.
-
#648
Een lot van 5 houten batik-stempels met diverse patronen, Java Tjap, Indonesië, begin 20e eeuw.
-
#423
Een zwart gelakt houten Chinees vouwbaar wandtablet met figuratief decor. Eind 19e eeuw.
-
#653
Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
-
#108
Een paar casolette vazen, wit geaderd marmer en brons, gedecoreerd met gezichten aan de oren.
-
#433
“Sadasiva”. Een gepatineerd verguld bronzen beeldje. Vermoedelijk Thais/Cambodjaans. Op houten voet.
-
#428
“Krishna en Radha”. Een lot van 2 bronzen beeldjes. Zuid-Indië, 19e eeuw.
-
#95
Een verguld bronzen luchter met 7 lichtpunten en glazen blakers in de vorm van roosjes. Cherubijn bovenaan.
-
#658
Een Chinees porseleinen jardinière, famille jaune, met een tweezijdig decor van jonge dames. Gele achtergrond met florale motieven. Onderaan gemerkt.
-
#138Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973
“Heilige maagd met kind”. Een bronzen buste op zwart houten sokkel. Gesigneerd Jan Anteunis en gedateerd 1930
-
#493
Een lot van 3 Chinees porseleinen sierborden met vogels en floraal decor versierd. Famille rose, vermoedelijk 18e, begin 19e eeuw.
-
#359
Een set van drie Chinese Nanking vaasjes met krijgers in het decor. De twee kleinste staan op een houten sokkeltje.
-
#143L. Noirot
“Poesie”. Vooraan getiteld. Bronzen buste van een jongedame, gesigneerd L. Noirot.
-
#601
“Rattanakosin Boeddha”. Een brons gegoten verguld beeldje. Thailand.
-
#362
“Kalligrafie lessen”. Een Japanse houtblokdruk op papier.
-
#417
Een celadon beeldje van een Thaise olifant op houten voet. Onderaan binnenzijde met signatuur.
-
#452
Een set van 3 Chinese panelen, pietra dura in speksteen met alledaagse taferelen.
-
#651
Een art-deco tafellamp met een bronzen beeld van een druivenmeisje gezeten op marmer. Achteraan een lamp tussen twee halfronde glazen platen.
Other lots in this auction
-
#59
Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#152Henri De BraekeleerPeriod: 1840-1888
“Stilleven varia”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
-
#233Koch & Lowy
Een grote vintage architectenlamp in industriële stijl met zwart ijzeren voet, gechomeerd verstelbare arm en aluminium kap. Onderaan gemerkt en genummerd.
-
#497
Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
-
#65
Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
Ancienne lampe de hall avec trois abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900. -
#311
Een paar marmeren kanderlaars met brons vergulde ornamenten en voet. 5 kaarsenhouders en 1 centraal lichtpunt met bedrading.
-
#458
Een paar Chinees porseleinen vierkante dekselvazen, met decor van strijders.
-
#333Valmazan
“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
-
#399
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 doune pet.
-
#343
Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Draagt een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.
-
#441
Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.