Other lots in this auction
-
#29Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Zuiders landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd met potlood.
Paysage du Midi”. Huile sur papier. Signé au crayon.No longer availableDim. 16 x 21,5 cmEstimate: € 180/240 -
#430
Een messingen olielamp.
Une lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30/35 -
#404Vincennes, France
twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.
Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#304Henri De Grève
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60/100 -
#465
Een bowl van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un bol en porcelaine chinoise polychrome à décor de personnages. Marque sous la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#684
Een eikenhouten schouwspiegel.
Un miroir de cheminée en chêne.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 100/120 -
#150
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale loepzuivere briljant van ± 0,34 ct. Color D. en met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central d’une pureté parfaite de ± 0,34 ct Color D. et de brillants ayant un poids total de ± 0,21 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 1300/1500 -
#389Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25/40 -
#66
Een archiefmeubeltje met vier laden.
Meuble de classement ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h 42,5 cm x l 40,5 cmEstimate: € 60/80 -
#631
Een balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloemen en vogels.
Vase balustre en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#334Gaston BogaertPeriod: 1918 - 2018
“Tigresses”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 7/75 buiten de plaat. Glas gebroken.
”Tigresses”. Une lithographie. Signée et numérotée 7/75 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#665
Een halllantaarn van van paars glas in messing.
Lanterne de vestibule en verre pourpre et laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/50