#131Zilveren handtasje met emaillen rand.
#510Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#242John Condé“Mrs. Fitzherbert.” Kleurengravure.
#345Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
#113Een art deco vaasje vaan meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor naar ontwerp van Catteau. No. D781. Onderaan gemerkt.
Un petit vase Art Déco en faïence polychrome, décor fleuri d’après une oeuvre par Catteau. N° D781. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 140 -
#74Edouard De Block“Kanaal in Zeeland”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.
”Canal à Zélande”. Huile sur toile. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 40 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#437Twee verschillende oude koperen lantaarns.
#696Een zijden karpet.
Une carpette en soie.No longer availableDim. 124 x 77 cm cmEstimate: € 200 / 240 -
#311Twee dierenvellen waaronder een Thompson Gazelle.
#60Een lange halssnoer van witte parels.
#680Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
”The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Une édition avec 38 gravures sur bois. Ed. Arundel Society, 1860. Une page déchirée.No longer availableEstimate: € 50 / 80