#363Een houten en een messingen kistje.
#694Maniokstampende Afrikaanse vrouw met kind.
#461Een lot Imari-porselein, bestaande uit een grote en een kleine schotel en een balustervaasje.
#63Een bronzen damesbuste zonder patina op zwart marmeren sokkel.
Un buste de femme en bronze sans patine sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#113Een driedelig schouwgarnituur van zwart marmer en messing.
#38Val-Saint-LambertKratervormige art deco vaas van geslepen en in de massa groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.
#297Kleine terrine met onderschotel van veelkleurig aardewerk, versierd met spelende Chinese kinderen. Randschilfer aan deksel, oude restauratie aan onderschaal. Straatsburg, XIXde eeuw.
Petite terrine à socle en faïence multicolore, à décor d'enfants chinois jouant. Bord à éclat sur couvercle, ancienne restauration sur socle. Strasbourg, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 20 cm Ø: 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#281Een lampenvoet met een bronzen pelikaan.
Un pied de lampe avec un pélican en bronze.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 80 / 100