#246Allix à Cenilly-Notre-dame
#348
Drie stuks memorabilia m.b.t. Koning Albert I en W.O. I.
#153
Een bronzen stier met groen patina.
#475Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
#677
Bar en bois dur chinois à décor sculpté d’oiseaux et de fleurs. L’intérieur tournant à deux tiroirs, une cave à bouteilles ainsi que des places pour des bouteilles dans les portes. Tablette abattante. Sur roulettes.No longer availableDim. 106 x 88 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#559
Een paar stadsgezichten. Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram.
#33
Lot varia van zilver en verzilverd metaal w.o. twee flessenonderzetters, een mosterdpotje met zilverkeuren van Chester en een zoutvaatje met keuren van Birmingham, messenleggers van Wiskemann enz.
Un lot varié de métal argenté et d’argent, comprenant entre-autres deux portes-bouteilles, un pot à moutarde à poinçons de Chester et une salière au poinçons de Birmingham, des portes-couverts Wiskemann, etc...No longer availableEstimate: € 40/60 -
#514
“Mediterraan”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
#126
Een eikenhouten kloostertafel.
#157
Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#792Debois
Litho signée, datée ‘84 et numérotée 81/99 hors planche.No longer availableDim. 57,5 x 32,5 cmEstimate: € 40/60