#623Gemberpot versierd met vogels.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#637Bulldog van composiet.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#590Lantaarn van brons en glas.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#233Metalen kerstboom.
Un sapin de Noël en métal.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 70 / 100
#675Vaas van monochroom wit porselein versierd met bloemen in reliëf (kleine letsels en manco’s aan de bloemen). Duits werk, omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine blanche monochrome avec un décor de fleurs en relief (petits dégâts aux fleurs). Travail allemand, +- 1900.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 100 / 180 -
#721Een klein bronzen Madonna met kind.
Une Vièrge à l'Enfant en bronze.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#542“Naakt”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Glashorst (?).
#123Een notenhouten regulateur.
Régulateur en noyer.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Lodewijk XVI commode van gefineerd notenhout op leunhoogte. Vier grote laden, tapse poten. Vroeg XIXde eeuw.
Commode Louis XVI en placage de noyer à hauteur d’appui. Quatre grands tiroirs, pieds fuselés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 121 x 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#239Karel Verelst“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tournesols". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#596Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een vachetteleren blad. Met bijpassende armstoel.
#761GoebelDrie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Trois statues en porcelaine de la série de M.I.Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
Un lot d'objets en cuivre dont un mouchoir, cinq chandeliers, une lampe à huile, et deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 40 / 50