Other lots in this auction
-
#7
Een inktstel van Brussels porselein, versierd met vergulde motieven en getooid met een gepolychromeerde liggende leeuw met eronder de Belgische wapenspreuk. XIXe eeuw. Zonder recipiënten.
Une garniture de bureau en porcelaine de Bruxelles, décoration de motifs dorés et d’un lion couché polychrome, en dessous une devise belge. XIXème siècle. Pas de récipients.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/140 -
#858
Een fruitschaal van glas en geel koper met een gedreven rozenmotief.
Un plat à fruits en verre et cuivre jaune, décor repoussé de roses.No longer availableDim. 17 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#816
Een paar armstoeltjes in Louis-Philippestijl.
Une paire de fauteuils style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#566
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 245 x 197 cmEstimate: € 120/200 -
#191
14 boeken. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 delen. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Lederen rug (brandschade aan 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 delen. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. De meeste met vochtschade.
14 livres. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 parties. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Dos en cuir. (dégât de feu aux 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 parties. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. La plupart avec dégâts d’humidité..No longer availableEstimate: € 150/200 -
#893
Een adelaar en een kat van geslepen kleurloos kristal en een hond van roze en kleurloos Italiaans glas.
Un aigle et un chat en cristal incolore taillé et un chien en cristal rose et incolore italien.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 30/50 -
#727
Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.
Une tête africaine en faïence sur support.No longer availableDim. h: 26 cm (zonder sokkel)Estimate: € 120/180 -
#314
“Jongen met pijp”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.
”Garçon et pipe”. Huile sur toile. Monogramme.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#535
Een lot van acht ivoren biljartballen.
Un lot de huit balles de billard en en ivoire.No longer availableDim. Ø 6 cmEstimate: € 80/120 -
#478
Een paar balustervaasjes van verguld Brussels porselein met meerkleurige decors op de buik en de oren in de vorm van zwanenhalzen. XIXe eeuw.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Bruxelles, décors polychrome sur le ventre et anses sous forme de cou de cygne.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/150 -
#628
Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 130 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#164Alfred HazledinePeriod: 1876-1954
“Zonnig hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd
”Vue sur fermette ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 250/280