Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar barstoelen van plastic en chroom. Design.

Paar barstoelen van plastic en chroom. Design.

Une paire de chaises de bar en plastique et chrome. Design.
Dim. H. 104 cm
SKU: 1911190156.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #156
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #444
    Auguste Danse
    Period: 1829-1929

    “De schilder”. Een ets. Postume uitgave van het prentenkabinet. Met papierstempel.

    ”Le peintre”. Une eau-forte. Edition posthume. Avec tampon papier.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #380

    Een notenhouten violontafel in barokke stijl.

    Une table violon en noyer style Baroque.
    No longer available
    Dim. b:105 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #176
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. 246 x 45 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #14
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met koper en fruit’. Olieverf op doek. Doek opnieuw op te spannen.

    ”Nature morte, cuivre et fruits”. Huile sur toile. Toile à resserrer.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #54
    Loritat (?)

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #44
    André Goezu
    Period: °1939

    “Reflet”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 8/35 buiten de plaat.

    ”Reflet”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 8/35 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #428

    Twee messingen kerkkandelaars met gedreven decors, waarbij de grootste verzilverd.

    Deux candélabres d’église, décors repoussés, la plupart argentée.
    No longer available
    Dim. h: 60 & 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #179
    Sanson

    “La Duché de Brabant”. Een oude ingekleurde kaart. Paris, 1696.

    ”La Duché de Brabant”. Une ancienne carte mise en couleurs. Paris, 1696.
    No longer available
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #155

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,78 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #316

    Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.

    Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.
    No longer available
    Dim. 180 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #69
    Georges Oudot

    “Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 89/150 buiten de plaat.

    ”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 89/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 67 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #82
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Oude dame met wagentje”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.

    ”Vieille dame et charette”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘84.
    No longer available
    Dim. 83 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More