#87
Een paar opgezette grondeekhoorns op houten voetstukjes.
Une paire d”écureuils empaillés sur socles en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#593
#535Georgina von Etzdorf
Drie verschillende sjaals van rayon en één met stof.
#780Hoyland Sport 89
Een grote zwart en groene paraplu met karikaturen. Gesigneerd.
Grand parapluie noir et vert décoré de caricatures. Signé.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 40 / 80 -
#364L.K.
“Landschap met aanlegsteiger. De Durme te Sombeke”. Gedateerd 1966.
”Paysage et quai”. La Durme à Sombeke”. Datée 1966.No longer availableDim. 56 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#401Val Saint-Lambert (?)
Vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Zonder merk.
Un vase en cristal taillé, rouge dans la masse. Pas de marque.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#335Georgina von Etzdorf
Een met takken versierde zwart, grijs en bruin fluwelen stola.
#689Bert De LeeuwPeriod: 1926-2007
Compositie, double face in plexi lijst.
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#310
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,46 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,46 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 800 / 900 -
#164
Een goudgepatineerd houten spiegel in barokke stijl.
#424Bruno DijckmansPeriod: 1920-1998
“Changeons de Planète”. Litho. Gesigneerd en genummerd 32/50.
”Changeons de Planète”. Une lithographie. Signée et numérotée 32/50.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 20 / 30