Other lots in this auction
-
#769Een antieke gietijzeren boekenpers.
Une presse à livres antique en fer forgé.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#765Een gebeeldhouwd houten stoeltje. Kuba, D.R. Congo.
Une chaise en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo .No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#487Een documentatie boek over Citroen. Uitgeven in 1999.
Un livre documentaire en relation avec Citroën de 1999.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#494Keith Haring“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd en A.P. 1/10.
”Composition”. Une lithographie en couleurs. Signée et A.P. 1/10.No longer availableDim. 12,5 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#626Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.
Mahal Shah Abbas. Un grand tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 346 x 256 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277“Mignon organette”. Een vroeg XXe eeuws draaiorgel met ponsrollen.
”Mignon organette”. Une orgue, début XXème siècle. Avec rouleaux à musique.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#864Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 23 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#402Yvonne Couron“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signé et daté 1940.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#694Kunichika Toyohara“Kabuki-acteur”. Houtsnede. Gesigneerd.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois. Signée.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#247Een paar Art Deco tafellampen.
Une paire de lampes de table Art Déco.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 220 / 240 -
#383Een lot van 18 strips uitgegeven bij de Standaard Uitgeverij, waarbij elf albums van ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, een album van ‘Waterland’, een alum van Pieter Aspe, een album ‘De Poweet op de Reddelberg’, twee albums van ‘Scorpio’, een album van ‘Mieleke Melleke Mol’ en een album van ‘Kowalski’.
Un lot de 18 bandes dessinées par Standaard Uitgeverij, dont 11 albums de ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, 1 album de ‘Waterland’, 1 album de ‘Pieter Aspe’, 1 album ‘De Poweet op de Reddelberg’, 2 albums de ‘Scorpio’, 1 album de ‘Mieleke Melleke Mol’ et 1 album de ‘Kowalski’No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#361Karel Van de Woestijne“Pieter Brueghel”. Een genummerde uitgave met twee etsen van Jules Van Ael, waarbij de achterste gesigneerd en genummerd 1/57 buiten de plaat. Uitgegeven bij De Eik te Antwerpen in 1944. Eerste exemplaar. Als nieuw. In stofhoes.
”Pieter Brueghel”. Une édition numérotée à deux eaux-fortes par Jules Van Ael, dont celle au dos signée et numérotée 1/57 hors planche. Par De Eik, Anvers 1944. Premier exemplaire. Comme neuf. Dans un sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 25 / 50

