#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#182Vier topografische gravures. “Coenoium canonicarum regularium ordinis S. Augustini vulgo S. Petri ter Siecken”. Uit: Sanderus A., Chorographia Sacra Brabantiæ, 's Gravenhage, C. Van Lom, 1727 (39 x 31 cm). J. Troyen. “Praetorium generosi, praenobilisque viri D. Petri Van Achlen...”. Zicht op het Kasteel van Laken uit Sanderus, XVIIde eeuw (32 x 45 cm). “Neapolis Montis Acuti sive Aspricolensis in Brabantia vulgo Scerpeneuvel Anno 1660” (47 x 44 cm). Lucas Vorstermans jr. “Canonica Rubeae Vallis (..)
Quatre gravures topographiques:“Coenoium canonicarum regularium ordinis S. Augustini vulgo S. Petri ter Siecken”. Sanderus A., Chorographia Sacra Brabantiæ, 's Gravenhage, C. Van Lom, 1727 (39 x 31 cm). J. Troyen. “Praetorium generosi, praenobilisque viri D. Petri Van Achlen...”. Vue sur le chateau de Laken , Sanderus, XVIIè siècle (32 x 45 cm). “Neapolis Montis Acuti sive Aspricolensis in Brabantia vulgo Scerpeneuvel Anno 1660” (47 x 44 cm). Lucas Vorstermans jr. “Canonica Rubeae Vallis vulgo (..)No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#365Een 14 karaats geel gouden bloemvormige ring bezet met een briljantje.
Bague en or jaune 14 ct en forme de fleur sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 180 / 250 -
#898Een Japans bordenrekje van gelakt hout. Op sokkel.
#477Een gebeeldhouwd houten wandsokkeltje met twee draakjes.
Un socle en bois sculpté à deux dragons.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80 / 100 -