Other lots in this auction
-
#225Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,66 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 3,22 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,66 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 3,22 ct.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#604“Meisjeskopje”. Olieverf op paneel. In de geest van Daumergue.
”Tête de jeune fille”. Huile sur panneau. Dans l’esprit du travail par Daumergue.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#149Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#639Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Une commode tombeau en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablette en marbre noir.No longer availableDim. H. 85 cm, b: 102 cmEstimate: € 220 / 260 -
#468En lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij een sigarendoos en een sigarettendoos.
Un lot de quatre petites boîtes en bois, dont une boîte à cigares et une boîte à cigarettes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#145Een 8 karaats geel gouden en zilveren ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 8 ct et argent sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct et un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 350 / 450 -
#623Casper D.“Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een buste. Gesigneerd en genummerd 265/300.
”Chef de tribu sud-africain”. Un buste. Signé et numéroté 265/300.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 220 -
#404Jacques LacomblezPeriod: °1934Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.
Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.No longer availableDim. ± 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#193Jhr. Dr. J. Six. “Rembrandts Etswerk”. 312 losse reproducties van de etsen van Rembrandt en een tekstboek in drie kunstmappen. Ed. Oosthoek, Utrecht 1921. Prenten in goede staat, mappen met normale slijtage. Genummerd exemplaar 242/300.
Jhr. Dr. J. Six. “Rembrandts Etswerk”. 312 reproductions d’eaux-fortes par Rembrandt un livre en trois fardes. Ed. Oosthoek, Utrecht 1921. Images en bon état, fardes avec usures normales. Numéroté 242/300.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#35Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,21 gEstimate: € 400 / 500 -
#158Een Franse vormbeker van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIIe eeuw. Gemerkt onderaan.
Une chope de caractère en faïence polychrome. France, fin XVIIIème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#453Een lot Chinese en Japanse voorwerpen, bestaande uit een schaaltje, een vingerhoed en twee potjes van cloisonné op messing, een verzilverd reliekhoudertje met een voorstelling van Boeddha, een kalebasvormig porseleinen flesje met dekseltje in de vorm van een paardenhoofd, twee spekstenen stempels in doosje en twee monturen van een dolk, waarbij één met een draak en één met een rat.
Un lot d’objets chinois et japonais, comprenant une coupelle, un dé de couture, deux petits pieds en cloisonné sur laiton, un reliquaire avec représentation de Bouddha, une gourde à couvercle, sous forme de tête de cheval, deux pierres de lard en tampons dans une boîte et deux montures de dagues, une sous forme de dragon et l’autre de rat.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 60 / 80

