#850MärklinLocomotief (3032).
Une locomotive (3032).No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#442Een antieke rood koperen brasero.
#5Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#629Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#253Een beeld op marmeren voet in de stijl van de klassieke oudheid.
#11Terrine van zachte pasta met blauw en wit guirlandedecor. Mogelijk Luxemburg omstreeks 1800. Barst. Gemerkt BL - M.
Une terrine en pâte de verre à décor de guirlandes bleue et blanche. Possibilité d’origine luxembourgeoise, +- 1800. Fissure. Marque BL - M.No longer availableDim. H. 22 x 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#830MärklinDrie paar elektromagnetische wissels K-rails.
#497Een kalender van Felix Timmermans en de Zimmertoren van Lier.
#141Carosa Disseny“Minnaars”. Een beeld van donkergepatineerd zamak. Gesigneerd.
"Amants". Une statue en régule patinée. Signée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#306Een gedraaid notenhouten kerkstoel.
#793Messingen tafelklokje.
#640Een paar kleine commodes van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Une paire de petites commodes en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablettes en marbre noir.No longer availableDim. H. 75 cm, b: 60 cmEstimate: € 220 / 260