Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar dekselvazen van polychroom porselein. Onderaan gemerkt genre Sèvres.

Paar dekselvazen van polychroom porselein. Onderaan gemerkt genre Sèvres.

Deux potiches en porcelaine polychrome. Marque à la base genre Sèvres.
Dim. H. 39 cm
SKU: 3005170583.
Category: Uncategorized.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #425
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas. Gesigneerd en met label.

    Vase en cristal. Signé et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #400

    Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.

    Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. 141 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #540

    Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.

    Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #815

    Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.

    Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.
    No longer available
    Dim. H: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #355

    Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.

    Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #360

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #599

    Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.

    Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #350

    Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).

    Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #385

    Twee antieke parasols van wit en zwarte kant.

    Deux ombrelles anciennes en dentelle blanche et noire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #804

    Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.

    Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #802
    Koma Ranela

    Een tafelklokjes met bloemendecor en twee met draaiende figuren.

    Deux pendulettes de table à décor de fleurs et deux personnages tournants.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #813

    Een tuinvaas van terracotta, versierd met een leeuw.

    Vasque en terre cuite décorée d’un lion.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #812
    Schmid Schatz West Germany

    Drie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.

    Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #595

    Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.

    Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #592

    Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.

    Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.
    No longer available
    Dim. 148 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #615

    Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.

    Cinq pendules miniatures en forme de maisons suisses.
    No longer available
    Dim. H: 11 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #610

    Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.

    Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.
    No longer available
    Dim. 11 x 21 cm 11 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #806
    Western Germany

    Twee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.

    Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.
    No longer available
    Dim. H: 20,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #814
    Schatz Kern

    Vijf verschillende draaiende ronde en rechthoekige tafelklokjes.

    Cinq différentes pendulettes de table tournantes. Rondes et rectangulaires.
    No longer available
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #604

    Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.

    Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #810
    Schatz Kunda

    Drie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.

    Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #809

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #811

    Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.

    Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #808
    Blessing

    Drie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.

    Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #202
    Eugeen Van Mieghem
    Period: 1875 - 1930

    Een tweezijdige mannelijke naaktstudie. Rood potlood op papier. Gemonogrammeerd met stempel en met droogstempel van het atelier.

    Une étude d’un nu masculin. Sanguine sur papier. Monogramme et cachet à sec de l’atelier.
    No longer available
    Dim. 26 x 18 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #495

    Een spaarpot van meerkleurig gietijzer in de vorm van een skelet met uitpuilende ogen.

    Tirelire en fonte peinte en forme de squelette aux yeux globuleux.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176
    C. Brasseur à Paliseul

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 200 / 350
  • #364
    Boch Keramis

    Een eironde vaas van aardewerk met een opstaande en verspreide rand met een decor van bloemen op bruine achtergrond. Onderaan gemerkt. Decor D2770. Vorm 945.

    Un vase ovoïde en faïence, décor de fleurs sur fond brun foncé. Marque à la base. Décor D2770. Forme 945.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #314
    Piet Boelens

    “Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue sur le port”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #172
    Jozef Jodocus Moerenhout
    Period: 1801 - 1875

    “Nachtelijke marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marine nocturne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #556

    Een mahoniehouten sofa met groen fluwelen bekleding.

    Un sofa en acajou recouvert en velours vert.
    No longer available
    Dim. b: 194 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #507

    Een kommetje van blauw en wit Chinees aardewerk met een bloemendecor. Mogelijk XVIIe eeuw.

    Petit bol en faïence de Chine bleue et blanche à décor de fleurs. Peut-être XVIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #723

    Een groep van meerkleurig gepatineerd zamak in de vorm van twee eenden bij een kikker en een slak op een onyxen sokkel.

    Un groupe en régule patiné en forme de deux canards et une grenouille et un escargot, le tout sur socle en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #274

    “Vision d’autrefois”. Een kleurenets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat.

    “Visions d’autrefois”. Une eau forte. Signature illisible hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #767

    Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.

    Deux paires d’appliques à trois points lumineux en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #663

    Een halsvaasje van meerkleurig eierschaalporselein met een bloemendecor op gele fond. In etui.

    Vase à long col en porcelaine coquille d’oeuf polychrome avec décor fleuri sur fond jaune. Etui.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More