Other lots by Corneille
Similar lots by type
-
#432Henri KoetserPeriod: 1878 - 1952
“Boer aan een schuur”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”fermier et étable”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#69Georges Oudot
“Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 89/150 buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 89/150 hors planche.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 40/50 -
#374
Twee ingekleurde Japanse houtsneden met vogels en bloemen. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois en couleurs japonaises de fleurs et d’oiseaux. Signées.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#369Torii Kiyonaga
“Het badhuis”. Een Japanse kleurenhoutsnede.
”Les bains publics”. Une gravure sur bois japonaise polychrome.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#72
“Portret van een burgervrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘87 binnen de plaat.
”Portrait d’une femme civile”. Une lithographie. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 114 x 76 cmEstimate: € 80/100 -
#429
Drie etsen:- “Stoomtrein in een landschap”. Niet gesigneerd.- “Zelfportret. Artiestenproef. - “Ruiters”. Weisbuch.
Trois eaux-fortes:“Train à vapeur dans un paysage”. Pas de signature.“Autoportrait”. Epreuve d’artiste.“Cavaliers”. Weisbuch.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 30/50 -
#42
Een lot van drie etsen, Allen gesigneerd buiten de plaat:- Jongensportret. Van Giel.- Spelende kinderen met blokken”. Goudaan.- Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Romain Malfliet.
Un lot de trois eaux-fortes, signées hors planche:- Portrait de jeune homme. Van Giel.- Enfants qui jouent”. Goudaan.- Vue sur Anvers de la rive gauche. . Romain Malfliet.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#399
Twee ingekaderde XIXe eeuwse covers van het tijdschrift “Journal des dames et des demoiselles”.
Deux couvertures du magazine “Journal des dames et des demoiselles” encadrées. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50/70 -
#179Sanson
“La Duché de Brabant”. Een oude ingekleurde kaart. Paris, 1696.
”La Duché de Brabant”. Une ancienne carte mise en couleurs. Paris, 1696.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 220/240 -
#442
“Personages”. Een zeefdruk naar een werk van Delvaux uit de verzamelde catalogus door Mira Jacob.
”Personnages”. Une sérigraphie d’après Delvaux du catalogue par Mira Jacob.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#309
“Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”; “Décoration de La Place des Palais” & “Réception de sa Majesté le Roi”. Drie XIXde eeuwse lithografieën.
”Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”, “Décoration de la Place des Palais” & “ Réception de sa Majesté le Roi”. Trois lithographies du XIXème siècle.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 75/100 -
#302
Een lot van tien lithografieën, herdrukken van XIXde eeuwse Franse voorstellingen met betrekking tot het Napoleontische leger.
Un lot de dix lithographies, réimpressions françaises en relation avec l’armée de Napoléon.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#444Auguste DansePeriod: 1829-1929
“De schilder”. Een ets. Postume uitgave van het prentenkabinet. Met papierstempel.
”Le peintre”. Une eau-forte. Edition posthume. Avec tampon papier.No longer availableDim. 19,5 x 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#2Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“De stilte”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/100.
”Le silence”. Une eau-forte. Signée et numérotée.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40/50 -
#39
Een lot van vijf verschillende XIXe eeuwse grafische werken.
Un lot de cinq oeuvres graphiques, XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#314
Twee XVIIIde eeuwse kaarten van Leuven, waarbij één met de hand ingekleurd.
Deux anciennes cartes du XVIIIème siècle de Louvain, dont une mise en couleurs à la main.No longer availableDim. 23 x 31 & 31 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#412
Een lot van vier oude gravures.
Un lot de quatre anciennes gravures.No longer availableDim. 20 x 25 - 38 x 25 cmEstimate: € 60/80 -
#252
“Awakening”. & “A little bit of heaven”. Twee ronde lithografieën.
”Awakening” & “ A little bit of heaven”. Deux lithographies rondes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#4Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“De naaister”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
”La couturière”. Une eau-forte. Monogramme dans la planche.No longer availableDim. 12,5 x 9 cmEstimate: € 40/60 -
#404
Een ingekleurde XVIIde eeuwse kaart van Leuven, een XVIIIde eeuwse gravure met een zicht op Leuven en een gewassen pentekening met een zicht op de Grote markt te Leuven uit 1839.
Une carte en couleurs de Louvain XVIIème siècle, une gravure représentant une vue sur Louvain XVIIIème siècle et un lavis d’une vue sur la Grande Place à Louvain de 1839.No longer availableDim. 15 x 26, 11 x 15 & 21 x 25 cmEstimate: € 200/300 -
#217Salvador Dali
“Le chevalier moyenageux”. Een zeefdruk op zijde. Genummerd 651/2000.
“Le chevalier moyenageux”. Une sérigraphie sur soie. Numérotée 651/2000.No longer availableDim. 83 x 78 cmEstimate: € 400/500 -
#439
“La libre Esthetique...”. Een reproductie van een laat XIXde eeuwse affiche.
”La libre Esthétique…”. Une reproduction d’une affiche , fin XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#158Pablo Picasso
Een zeefdruk op zijde.
Une sérigraphie sur soie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#218Dali
“Chevalier chrétien”. Een zeefdruk op zijde. Genummerd 1610/2000.
“Chevalier chrétien”. Une sérigraphie sur soie. Numérotée 1610/2000.No longer availableDim. 88 x 82 cmEstimate: € 450/500
Other lots in this auction
-
#386
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60/80 -
#128
Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.
Une grande paire de cornes de boeuf sur socles en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/120 -
#254Andrei MedinskiPeriod: °1948
“Landweg”. Olieverf op paneel. 1992. Roemeense school.
”Chemin de campagne”. Huile sur panneau. 1992. Ecole romane.No longer availableDim. 24,5 x 39 cmEstimate: € 200/240 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,30 ct. SI.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,30 ct SI.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 1800/2000 -
#209B. Nilys
“Zeilschepen aan de monding”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers dans l’estuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 400/600 -
#264
“Romantisch rivierlandschap”. Een potloodtekening. Gemonogrammeerd ‘V.G.’ en gedateerd 6/6/’97(?).
”Paysage romantique, rivière”. Un dessin au crayon. Monogramme ‘V.G.’ et daté 6/6/’97 (?).No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#283
Pendule van groen marmer met zamakken figuur.
Une pendule en marbre vert et figures en régule.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 120/200 -
#26
Een loopwagentje van metaal en kunststof in de vorm van een eend.
Un trotteur en forme de canard en plastique et métal.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 50/60 -
#73Val St. Lambert
Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de candélabres hexagonaux en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/160 -
#228
Een geisha van gesculpteerd jade.
Une geisha en jade sculptée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#28
Een antieke vierhoekige stolp op houten sokkel.
Une cloche carrée en verre sur socle en bois. Antique.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#88
Een paar oude Afrikaanse speren.
Une paire de lances africaines.No longer availableDim. l: 66 & 74 cmEstimate: € 40/60