#388Een paar vazen en drie diverse kandelaars van Vlaams aardewerk.
#895Portland Pottery, CobridgeEen reeks van tien aardewerken dessertbordjes en een langwerpige schotel, versierd met meerkleurige bloemendecors.
#151Amphora, OostenrijkEen art nouveau sierkan van meerkleurig porselein, versierd met een reliëfdecor van distels.
Une verseuse Art Nouveau en porcelaine polychrome, décoration de chardons en haut-relief.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#625Een brede houten tuinbank.
Un lot de cuivre jaune et cuivre rouge, comprenant un grand chaudron, un petit chaudron, un porte-lettres, deux candélabres, une jardinière, un plat et deux bacs à parapluies repoussés.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#551Een geisha en twee andere. Drie netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
Une geisha et deux autres. Trois netsukes en ivoire sculpté et partiellement polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#37Een beeld van een vis uit blauw geglazuurd keramiek. Vermoedelijk jaren ‘ 70.
#88Vier ingelijste Delftse aardewerken tegels met blauwe en witte decors van zeilboten en andere.
Quatre carreaux de Delft encadrés, décors bleu et blanc de voiliers.No longer availableDim. 17 x 17cm x 4.Estimate: € 100 / 150 -
#387Een siervaas en drie hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Twee met kleine haarscheurtjes. XIXe eeuw.
#188ChristofleEen verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, met kleine en grote messen met hoornen handvat, dessertvorken, dessertlepels, grote vorken en grote lepels. Decor ruban croisé. Met aankoopbewijs van 1923.
Un service à couverts en métal argenté pour douze convives. Comprenant des petits et grands couteaux aux manches en corne, fourchettes à dessert, cuillères à dessert, grandes fourchettes et grandes cuillères. Décor ruban croisé. Avec certificat d’achat de 1923.No longer availableEstimate: € 250 / 350