#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#598Een Guanyin van monochroom wit porselein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
#713Twee ivoren netsukés. “Marktkramers”. Onderaan gemerkt.
#275Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en opaal met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 1 ct et une opale ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 550 / 650 -
#571Een buffel van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Un buffle en jade sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 10 cm l: 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#553“Vrouw met kom”. Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld. Luba, Congo.
”Femme et bol”. Une statue africaine en bois sculpté. Louba, Congo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#313Een bronzen stier.
Un taureau en bronze.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#760Ronde art deco salontafel van wortelhoutfineer, genre Franck.
#662Sandra Jayat“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd
”Composition et figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#258Een set van drie glazen stolpen met twee porseleinen vaasjes en een Heilige Familie van biscuit.
#834Een lot van drie oude speculaasplanken en drie chocoladevormen.
#238Een paar cassolettes van oranjerood marmer, gedragen door drie verguld bronzen ramspoten met bovenaan drie ramskoppen. XIXe eeuw. Eén met manco bovenaan.
Une paire de cassolettes en marbre rouge-orange, portées par trois pieds dorés de bélier et à trois têtes de bélier au dessus.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300