#890Een lot eikenhouten meubeltjes, bestaande uit een gedraaid handdoekenrekje, een plantenstaander en een bedtafel.
#512“Deens landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#407Een eikenhouten schrijf-/klasseermeubeltje. Linker deurtje vervangen.
#410Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één diamant van ± 0,15 ct. en saffier baguettes een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,15 ct et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#316Een Louis XVI-stijl witgepatineerde salongarnituur met roze bekleding. Enig herstel nodig aan de vering.
Une garniture de salon style Louis XVI à revêtement rose. Réparations nécessaires.No longer availableDim. 102 x 135 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#825SteiffDrie pluchen dieren. Een beer, een ezel en een zeehond. Gemerkt
Trois animaux en peluche: un ours, un âne et phoque. Marques.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#543KartellEen designlamp van plexiglas, model ‘Bourgie’ naar ontwerp van Flaviani.
Une lampe design en plexi, modèle ‘Bougie’, d’après Flaviani.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#806Moderne chromen barstoel.
Une chaise de bar chromé moderne.No longer availableDim. H. 84 cmEstimate: € 20 / 25 -
#12Twee XIXe en een XXe eeuwse lithografie met zichten op Leuven en een ingekleurde XVIIIe eeuwse gravure m.b.t. de Sint-Pieterskerk.
Deux lithographies du XIXème siècle et une lithographie du XXème siècle, vues sur Louvain et une gravure en couleurs en relation avec l’église St. Pierre.No longer availableDim. 50 x 38 40 x 55 38 x 30 cmEstimate: € 60 / 80