Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar fauteuils van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.

Paar fauteuils van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.

Une paire de fauteuils en noyer sculpté style Louis XV.
SKU: 2708190460.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #460
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #91

    Postzegels. 46 envelopjes met gestempelde dubbels (V.S., Australië). ± 395 Franse gestempelde zegels, tweede helft XIXde eeuw. Blokje “Les couleurs de Marianne en Euros”, gestempeld 29/4/2002. Oostenrijkse Zeitungs-Stempel 1890, 75 x 1 Kreuzer en 31 x 2 Kreuzer, gestempeld.

    Timbres postes. 46 enveloppes de doubles affranchis. (Etats-Unis, Australie). +- 395 timbres postes de France affranchis, deuxième partie du XIXème siècle. Petit bloc “Les couleurs de Marianne en Euros”, affranchis 29/04/2002. Timbre autrichien Zeitung 1890, 75 x 1 Kreuzer et 31 x 2 Kreuzer affranchis.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 300
  • #659
    Jean Decoen
    Period: 1890 - 1979

    “Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1915.

    “Joies d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1915.
    No longer available
    Dim. 38 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #570

    Een gefineerde eendeurskast in empirestijl met een lade onder het groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag en imitatie bloemenmarquetterie.

    Une armoire à une porte style Empire à tiroir en dessous de la tablette en marbre vert et montures en bronze, marqueterie floral.
    No longer available
    Dim. 134 x 80 x 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #58

    Een schedel van een damhert en twee reeëngeweitjes, alledrie op houten muurbevestiging.

    Un crâne de daim et deux bois de chevreuils, tous sur une attache murale en bois.
    No longer available
    Dim. 65, 25 en 15 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #142

    “Portret van een man.” Olieverf op doek. XIXde eeuw. Verschillende letsels.

    ”Portrait d’un homme”. Huile sur toile. XIXème siècle. Plusieurs dégâts.
    No longer available
    Dim. 77 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #232
    Helmert Van der Flier
    Period: 1827 - 1899

    “Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.

    ”Vaches et moutons”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #675

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #635

    Een tuinbank van teakhout.

    Un banc de jardin en teck.
    No longer available
    Dim. 93 x 150 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #172
    B. Nollet

    “Herbergscène”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1700. Vervaagde signatuur op de tafelpoot. Met rapport.

    ”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Ecole flamande, vers 1700. Signature effacée sur le pied de table. Avec rapport.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 22,3 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #589

    “Zeilboten”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Russische school.

    ”Voiliers”. Huile sur toile. Porte une signature. Ecole russe.
    No longer available
    Dim. 89 x 69 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #791
    Amphora, Austria

    Een lampenvoet van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt.

    Un pied de lampe en porcelaine polychrome, décoration de deux jeunes filles qui jouent. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #720

    Twee gefineerde kastjes op tapse poten, waarbij één met een lade en twee paneeldeurtjes en het ander met een opbergvak onder het klapblad bovenaan en met onderaan een lade.

    Deux petites armoires en bois de placage à pieds gainés, dont une avec un tiroir et deux portes à moulures, l’autre avec un rangement en dessous du dessus rabattable et un tiroir en dessous.
    No longer available
    Dim. b: 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More