#843Een grote porseleinen sierschotel met een handgeschilderd decor van bloemen en vlinders. Randschilfer.
Un plat de décoration en porcelaine à décor peint à la main de fleurs et de papillons. Eclat.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#204“De kruisiging van Petrus”. Olieverf op koper. Antwerpse school, XVIIe eeuw.
#453Een gefineerd likeurkeldertje, versierd met een vogel van marquetterie. Zonder inhoud. XIXe eeuw. Kleine beschadiging.
Un cabinet à liqueur en bois de placage, décoration d’un oiseau et marqueterie. Sans contenu. XIXème siècle. Petit dégât.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#330Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een gele parel van 1,5 cm.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une perle jaune de 1,5 cm.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 350 / 450 -
#464Joris MinneOnderdeel van Loftriptiek Antwerpen. Houtsnede.
#393Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit een mandje op voet, een pul met tinnen deksel, een empire siervaasje en een sierstuk. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Bruxelles et de France, comprenant un panier sur pied, une chope à couvercle en laiton, un vase Empire et une pièce de décoration. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#83Christofle, ParisEen serie van twaalf en een serie van zes theelepeltjes van verzilverd metaal. In oorspronkelijke etuis. Gemerkt.
Une série de douze et une série de six cuillères à thé en métal argenté. Dans leurs étuis d’origine. Marque.No longer availableEstimate: € 100 / 150