Other lots in this auction
-
#421Een documentatieboek: ”Boom. van de oudheid tot het jaar 2000.” Uitgave 1999.
Un livre de documentation: “Boom. Van de oudheid tot het jaar 2000”. Ed. 1999.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#535Een lot van acht ivoren biljartballen.
Un lot de huit balles de billard en en ivoire.No longer availableDim. Ø 6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#21U.S. Postage 1893. 400 jaar Ontdekking van Amerika. Overwegend gefrankeerd, scharnieren, diverse letsels. 44 x 1ct, 165 x 2 ct (o.m. een vel van 6 stuks), 24 x 4 ct, 165 x 5 ct, 6 x 6 ct, 13 x 8 ct, 37 x 10 ct, 5 x 15 ct.
US Postage 1893. 400 années, découverte de l’Amérique. La plupart affranchis, divers dégâts. 44 x 1ct, 165 x 2 ct (entre-autres une feuille à six pièces), 24 x 4 ct, 165 x 5 ct, 6 x 6 ct, 13 x 8 ct, 37 x 10 ct, 5 x 15 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#136Een Vlaamse tweedeurs credenza van gebeeldhouwd eikenhout naar XVIIe eeuws voorbeeld. XIXe eeuw.
Une crédence flamande en chêne sculpté d’après le XVIIème siècle. XIXème siècle.No longer availableDim. 150 x 40 x 80 cmEstimate: € 150 / 180 -
#649Leentje LindersDrie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”
Trois eaux-fortes en relation avec l’aviation. Numérotées, dont une signée. “Le biplan de Farman”, “Le vélo volant” et “ Spad”.No longer availableDim. 27 x 30 en Ø 16 cm en 17 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#869Goudie International ‘Peter Townsend’Een set van negen golfclubs in lederen tas.
Suite de neuf clubs de golf dans un sac en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#34G. Janssens“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#803Een siervaas van gepolychromeerd porselein met een decor van rozenknoppen in reliëf. Vermoedelijk Oostenrijks.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome, décor de boutons de roses en relief. Probablement autrichien.No longer availableDim. h: 36 cm -
#323Een vaas van Booms glas, versierd met gouden motieven.
Un vase en verre de Boom, décorations dorées.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#119Een zijden chapeau claque en een hoge hoed van mollenvacht in doos.
Un chapeau claque en soie et un haut de forme en fourrure de taupe dans une boîte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#44Willem de Zwart“Weidelandschap met vee”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Paysage de campagne au bétail”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#623Een kom van Chinees porselein met een Fohond in het decor.
Un bol en porcelaine de Chine, décor d’un chien Fo.No longer availableDim. Ø 44 cmEstimate: € 260 / 280

