Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar glazen vazen, beschilderd decor. Belle époque.

Paar glazen vazen, beschilderd decor. Belle époque.

Paire de vases en verre, décor peint. Belle époque.
Dim. H:32cm
SKU: 1412210551.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #551
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #309

    Een lot van tien oude participatiebewijzen.

    Un lot de dix anciens certificats de participation.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #375

    Twee langgerekte eironde designvazen van mineraal.

    Deux vases ovales allongés en minéraux.
    No longer available
    Dim. H:22&44cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #74

    “Heilige Madonna”. Een langwerpig handgeschilderd icoon op doek. Rusland. Met wassen exportstempel.

    Sainte Vierge. Une icône allongée peinte à la main sur toile. Russie. Avec cachet d'exportation de cire.
    No longer available
    Dim. 95 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #10

    Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #412

    “Hertenjacht met twee dienaars”. Gouache op papier. Met Arabische teksten.

    Chasse au cerf avec deux serviteurs. Gouache sur papier. Avec textes arabes.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #151

    Een messingen reisicoon met beeltenis van drie kerkvaders, Gregorios, Basileios en Johannes Chrysostomus. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Icône de voyage en laiton représentant trois Pères de l'Église, Gregorios, Basileios et Jean Chrysostome. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 12 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #29
    Karel de Posson
    Period: 1889 - 1960

    “Landschap met hoeves”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 6/25 buiten de plaat.

    Paysage avec fermes. Une gravure. Signée et numérotée 6/25 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 73x53cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #325

    Klein houten beeldje van een staande Boeddha op een gestileerde dubbele lotus. Sri Lanka.

    Petite statue en bois d'un Bouddha debout sur un double lotus stylisé. Sri Lanka.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #102
    Henri (?) Chasselat
    Period: 1813 - 1880

    “Jachttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek. XIXe eeuw.

    Scène de chasse. Huile sur toile. Signée. Déchirure dans la toile.
    No longer available
    Dim. 90 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #272
    Frans Ghelaerd
    Period: 1902 - 1986

    “Zeilboot”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    Voilier. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1986.
    No longer available
    Dim. 30 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #509
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Vrouwenportret” & “Mannenportret”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd en de tweede gedateerd 30-3-21.

    Portrait de femme & Portrait d'homme. Deux dessins au fusain sur papier. Tous deux signés et le second daté du 30/03/21.
    No longer available
    Dim. 39x 31 & 33 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #43

    Een lot van zes moderne kopieën van Griekse iconen. Bijgevoegd een replica van een triptiek.

    Un lot de six exemplaires modernes d'icônes grecques. On y joint une réplique d'un triptyque.
    No longer available
    Dim. 16x20cm - 20x30cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More