#63
Een oud grendelgeweer.
#312
#507
Een grote koperen wierookbrander, versierd met een reliëfdecor van vogeltjes op een bloeiende tak, met handvatten in de vorm van olifantenkoppen en het deksel getooid met een tempelleeuw met bal.
#256
Een paar notenhouten bankjes met blauwe bekleding.
#540
“Grossknupchen”. Gemengde techniek op papier in de geest van Brood.
#591
#88
“Paard”. Een bronzen beeld op granieten voetstuk.
#217
#48
#333
#584Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
"Hall à l’escalier". Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#470
Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 200 / 300