Other lots in this auction
-
#62Nicole Halsberghe
“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.
Moine. Huile sur toile. Signée au crayon.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#294Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Kempische hoeves”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 23/100 buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1928.
Fermes en Campine. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/100 à l'extérieur de la plaque. A l'intérieur de la plaque datée de 1928.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#44
Een voorstelling van Napoleon te paard, in glas gegoten. Omstreeks 1830.
Représentation de Napoléon à cheval, coulée en verre. Vers 1830.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 45/55 -
#414
“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#20
Een halsjuweel met ivoren parels. Afrika, omstreeks 1900.
Un collier de perles d'ivoire. Afrique, vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#290
Paar hoekstoeltjes van eikenhout.
Paire de chaises d'angle en chêne.No longer availableDim. H:72cmEstimate: € 25/35 -
#485
Een gefineerd mahoniehouten toiletmeubeltje met kantelspiegel en marmeren blad.
Un meuble de toilette en placage d'acajou avec miroir inclinable et dessus en marbre.No longer availableDim. 145x40x75cmEstimate: € 80/120 -
#584Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Traphal”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Hall à l’escalier". Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#51
“Pierrot met mandoline”. Een meerkleurig plaasteren beeld naar een werk van Friedrich Schild. Begin XXe eeuw.
Pierrot avec mandoline. Une statue en plâtre multicolore d'après une œuvre de Friedrich Schild. Début du 20e siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80/100 -
#486Kaisari
Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
Un tapis turc noué à la main en coton et soie.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#6
Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Un pied de lampe en bois polychrome.No longer availableDim. h: 120 cm (m.k.)Estimate: € 40/50 -
#185
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. en een grijze parel.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,17 ct. et d'une perle grise.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 550/650