Other lots in this auction
-
#392“Mogul Aurangzeb leest de Koran op een boot op weg naar een eendenjacht”. Gouache op ivoor. Samen in één lijst.
Le Mogul Aurangzeb lit le Coran sur un bateau en route pour une chasse au canard. Gouache sur ivoire. Ensemble dans un seul cadre.No longer availableDim. 25x10cmEstimate: € 600 / 700 -
#543Villeroy & Boch, BonnEen driedelig kaststelletje van aardewerk met blauw op witte landschapsdecors in cartouches op achtergrond van driehoekjes in Flamant bleu. Onderaan gemerkt.
Une garniture trois pièces en faïence à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches sur fond de triangles en Flamant bleu. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 22 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#563Reinhold Merkelbach, GrenzhausenEen Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#594Een antiek notenhouten kistje met messingen handvatten en beslag. Met sleuteltje.
Une boîte antique en noyer avec poignées et garnitures en laiton. Avec clé.No longer availableDim. 62x22x30cmEstimate: € 40 / 50 -
#588Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#3Een religieus lot, bestaande uit een gipsen beeld van Jezus met lam, een kunststoffen voorstelling van Sint Franciscus, een wassen reliëfje met voorstelling van de Madonna met kind en een handgemaakt XIXe eeuws huisaltaartje.
Un lot religieux, composé d'une statue en plâtre de Jésus avec l'agneau, une représentation en plastique de Saint François, un relief en cire représentant la Vierge à l'Enfant et un autel de maison du XIXe siècle fait à la main.".No longer availableDim. 12x16cmH:30&43cmEstimate: € 70 / 100 -
#45Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale Columbiaanse smaragd van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'une émeraude centrale de Colombie de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 650 / 750 -
#519Aug. Tulkens“Vrouwelijk naakt bij een bergmeertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
Nu féminin au bord d'un lac de montagne. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 74 x 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#393Een paar vazen met meerkleurig en verguld Satsuma-decor. Chinees fabrikaat. Onderaan gemerkt.
Paire de vases à décor de Satsuma multicolore et doré. Fabrication chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. H:60cmEstimate: € 100 / 150 -
#400Een Chinese tuinstoel van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant.
Une chaise de jardin chinoise en faïence émaillée multicolore en forme d'éléphant.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#444Victoria CallejaPeriod: ° Chili, 1958“De l’escargot à la poire”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Afgebeeld op p.115 in bijgevoegd boek.
De l'escargot à la poire. Huile sur toile. Signée. Présentée p.115 dans le livre joint.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#175Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 1500 / 1600

