Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar hoofden van gebeeldhouwd hout. Makonde, Tanzanië. Met bijpassende sokkels.

Paar hoofden van gebeeldhouwd hout. Makonde, Tanzanië. Met bijpassende sokkels.

Paire de têtes en bois sculpté. Makonde Tanzanie. Avec sellettes assorties.
Dim. 75 x 44 cm
SKU: 2308160633.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #633
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #594

    Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.

    Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.
    No longer available
    Dim. H.107 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #2

    Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.

    Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.
    No longer available
    Dim. 56 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #625

    Een processie van dertien bronzen beeldjes. Met een bijpassende console van zwartgelakt hout.

    Procession de treize statuettes en bronze. Avec console assorti en bois laqué noir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #677

    “Rivierlandschap” & “De oogst”. Resp. olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd ‘Karl’.

    “Paysage rupestre”. et “La moisson”. Huile sur toile respectivement sur panneau. Les deux signés Karl.
    No longer available
    Dim. 65 x 75 & 47 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    “Aartsengel”. Olieverf op doek. Peruviaans werk.

    “Archange”. Huile sur toile. Travail péruvien.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #735

    Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.

    Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #695

    Een tanka (40 x 31 cm) en twee mandalas (14 x 30 cm) in gouache op papier. Indisch werk.

    Tanka (40 x 31 cm) et deux mandala (14 x 30 cm) en gouache sur papier. Travail indien.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #639

    Chaise longue. Naar een ontwerp van Le Corbusier.

    Chaise longue. D’après le modèle par Le Corbusier.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #685

    “Moeder en dochter met schaap op binnenkoer” & “Converserende mannen in een interieur”. Beide olieverf op doek.

    “Mère et fille avec leur mouton”. et “Hommes conversant dans un intérieur”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 33 x 45 & 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #670

    Mahoniehouten arts and crafts armstoel. Hoge rugleuning met drie spijlen in de vorm van gestileerde bloemenstengels. Oorspronkelijke bekleding van William Morris.

    Chaise art nouveau en acajou. Haut dossier à trois lattes en forme de fleurs stylisées. Tissu d’origine par William Morris.
    No longer available
    Dim. H.123 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #627

    “Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.

    “Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.
    No longer available
    Dim. H.220 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #730

    Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.

    Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #613

    Een diptiek (46 x 41 cm gesloten) en een triptiek (45 x 32 cm gesloten) met rustieke religieuze voorstellingen. Handgeschilderd en met leder ingebonden.

    Diptyque (46 x 41 cm fermé) et triptyque (45 x 32 cm fermé) avec représentations religieuses rustiques. Peints à la main et reliés en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #653

    Een paar corbeillefauteuils van donker hout, recent bekleed met rode stof. Napoléon III.

    Paire de fauteuils corbeilles en bois foncé récemment recouverts de tissu rouge. Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #680

    “Hoeve aan het water” & “Molenlandschap”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    “Ferme au bord de l’eau” et “Paysage au moulin”. Huile sur toile. Les deux signées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #791

    Drie bankjes: een poef met klauwpoten, een zitbankje met voluutpoten en armleuningen en een rechthoekig bankje met vier gedraaide poten.

    Trois banquettes: un pouf aux pieds griffes, un banc aux pieds volutes et aux accotoirs et une banquette rectangulaire à quatre pieds tournés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #460

    Barokke stoel van gebeeldhouwd eikenhout. Versierd met engelenkop en zeemeerminnen. Herstelling. Transsylvanië, omstreeks 1900.

    Chaise baroque en chêne sculpté. Décor d’une tête d’angelot et des sirènes. Transylvanie, vers 1900. Réparation.
    No longer available
    Dim. H.111 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #386

    Een paar zwartgelakte houten corbeillefauteuils, recent bekleed met gestreepte stof. Voluutpoten vooraan.

    Paire de fauteuils corbeille en bois laqué noir. Récemment recouverts de tissu strié. Pieds avant en volute.
    No longer available
    Dim. H.111 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597

    Een smeedijzeren stoel door Agnès Emery. Met plantaardig motief.

    Chaise en fer forgé par Agnès Emery. Motif végétal.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #794
    Friedrich Thomas

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.

    “Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #732

    “Premier baiser” & “ Dame met paraplu”. Olieverf op paneel. De tweede gemonogrameerd “E.V.”. Omstreeks 1900.

    “Premier baiser” et “Dame au parapluie”. Huile sur panneau. Le deuxième monogrammé E.V. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 13 x 9 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #376

    Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.

    Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.
    No longer available
    Dim. 56 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #651
    J. Thielens

    “Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.

    “Vue d’étang”. Huile sur toile. Signée et datée 1944.
    No longer available
    Dim. 72 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #700

    Lot van vijf diverse naïeve schilderijen en aquarels.

    Lot de cinq tableaux et aquarelles naïfs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #565

    Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.

    Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #177

    Messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekige voet met engelenkopjes. XIXde eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.

    Bougeoir d’église en laiton de style baroque. Base triangulaire aux têtes d’angelots. XIXe siècle. Monté à l’électricité.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #770

    Een bronzen luchter in barokke stijl.

    Lustre en bronze de style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #614

    Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.

    Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.
    No longer available
    Dim. 135 x 200 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #401

    Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.

    Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #12
    Taller Tinta

    Een lot decoratieve vogels van verzilverd metaal, bestaande uit vier paren en drie enkele exemplaren, versierd met gegraveerde motieven.

    Lot d’oiseaux décoratifs en métal argenté, quatre paires et trois simples. Motifs gravés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #586

    Een klasseerkast met rolluiken.

    Meuble de classement aux coulisses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #664
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis Persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 101 x 191 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #660

    “Bell boy”. Een promotiefiguur van polychroom kunststof. Amerikaans werk.

    “Bell boy”. Figure de promotion en plastique polychrome. Travail américain.
    No longer available
    Dim. h: 146 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #465

    Een paar sobere eikenhouten armstoelen. Omstreeks 1800.

    Paire de fauteuils en chêne sobres. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #303

    Een paar vazen van meerkleurig porselein met een decor van dieren en planten en met geel koperen monturen. XXe eeuw.

    Paire de vases en porcelaine polychrome à décor d’animaux et de plantes et aux montures en laiton. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #271

    “Adam”. Een beeld van groengepatineerd brons op sokkel van zwart marmer naar een werk van Aug. Rodin.

    “Adam”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en marbre noir. D’après l’oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 53 xm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More